Dobranoc, Trefliki na noc. Rodzina Treflików. Wyruszamy do spania

Indeks: 6764495

5.0 (4 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 21,99 zł29,99 zł
Oszczędzasz: 8,00 zł (27%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

"Kolekcja "Dobranoc, Trefliki na noc", czyli jak zmienić wieczór w dobrą zabawę.

Nadchodzi wieczór. Dzieci robią się zmęczone, marudne, ale nie chcą jeszcze kończyć zabawy. Rodzice z kolei marzą tylko o tym, by spokojnie położyć je spać. Czy można to pogodzić? Tak!

Stworzona we współpracy ze specjalistkami od snu kolekcja książek, gier i zabaw "Dobranoc, Trefliki na noc" podpowiada, jak zmienić wieczorne czynności w dobrą zabawę, która ma szczęśliwe, senne zakończenie!

Treflik i Treflinka prostymi krokami poprowadzą Was przez wszystkie etapy wieczoru od sprzątania zabawek, przez kolację, kąpiel, czytanie książeczki do zgaszenia światła. Dzięki temu dziecko nabierze dobrych nawyków, zbuduje poczucie bezpieczeństwa i wzmocni więź z rodzicem, a przede wszystkim polubi wieczory!

"Rodzina Treflików. Wyruszamy do spania"

Nadchodzi wieczór. A przed Treflikami jeszcze tyle do zrobienia! Posprzątać najpierw klocki czy misie? Zjeść na kolację naleśniki czy kanapki? Przeczytać książkę o kowbojach czy o zwierzętach? Książka, którą codziennie przeczytacie inaczej, bo wszystko zależy od tego, co wybierzesz!

Całe szczęście, że po tym wszystkim będzie się można wyspać!

"Gorąco polecam rodzicom, którym zależy na kształtowaniu wspierających sen nawyków i pozytywnych skojarzeń z zasypianiem." - Magdalena Komsta, psycholożka, specjalistka od snu dziecka, wymagajace.pl

Jedyna taka kolekcja na rynku!

Serial "Rodzina Treflików" to skierowany do dzieci animowany musical o przygodach Treflika, Treflinki i ich sympatycznej rodzinki, realizowany techniką lalkową w studiu animacji w Gdyni. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat.

Wiek: 3+

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
anna23
Recenzja dodana 10.12.2020
wieczór to najgorsza pora dla malucha. trefliki pomagają przejść ten etap w sposób bardzo przyjemny. sprzątanie, mycie i w końcu sen to coś co dzieci robią z radością
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Paweł
Recenzja dodana 08.12.2020
Kiedy moje dzieci mają problem z zasypianiem z pomocą przychodzą trefliki i uczą dzieciaki jak ważny jest spokojny sen
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5
sweet_fitness_mom
Recenzja dodana 22.10.2020
bardzo fajna bajeczka , ktora angażuje dziecko w zabawe z rodzicem, gdzie można przedstawić wieczorne rytuały z zupełnie innej perspektywy wy i zamienić je w swietnie spedzony czas razem.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Agata
Recenzja dodana 19.10.2020
Książeczka do wspólnego opowiadania. Dzieci wybierają bohaterów i przygody, które im się przytrafią. Cała historia kręci się wokół wieczornych czynności poprzedzających spanie. Najbardziej spodobała nam się strona z wyborem snu. Można wymyślać bardzo kreatywne opowieści.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5