Człowiek z magicznym pudełkiem. DVD

Indeks: 6442340

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Nowy film Bodo Koxa, twórcy wielokrotnie nagradzanej „Dziewczyny z szafy”. Niezwykła historia miłości potrafiącej pokonać wszelkie granice czasoprzestrzeni.

Warszawa, rok 2030. Dotknięty zanikiem pamięci Adam musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię, którą jest totalnie oczarowany. Gdy romans pary nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia. W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. Okazuje się, że niezwykły odbiornik emituje również fale umożliwiające teleportację. Podczas jednej z podróży w czasie Adam „utyka” w 1952 roku. Zaniepokojona nieobecnością ukochanego Goria podejmuje się fascynującej, ale i niebezpiecznej misji sprowadzenia go z powrotem.

W rolach głównych: Olga Bołądź, utalentowany debiutant Piotr Polaka oraz m.in.: Arkadiusz Jakubik, Agata Buzek, Wojciech Zieliński, Sebastian Stankiewicz i Helena Norowicz.

Film znalazł się w prestiżowym gronie produkcji nominowanych do Złotych Lwów 42. FPFF w Gdyni, gdzie zdobył nagrodę za muzykę.

SKU 

6442340

Producent

Kino Świat

Przedział wiekowy

+15 lat

​​​​​​​Czas trwania

100

​​​​​​​Dubbing polski

nie​​​​​​​

​​​​​​​Format dźwięku

DD 5.1

​​​​​​​​​​​​​​Ilość nośników

1

​​​​​​​​​​​​​​Lektor (tak/nie)

nie​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Napisy

angielskie​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Obsada

Olga Bołądź, Piotr Polak, Sebastian Stankiewicz, Arkadiusz Jakubik, Agata Buzek, Wojciech Zieliński, Bartosz Bielenia, Bartłomiej Firlet, Helena Norowicz​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Tytuł oryginalny

Człowiek z magicznym pudełkiem

​​​​​​​​​​​​​​Rodzaj nośnika

DVD

​​​​​​​​​​​​​​Reżyser

Bodo Kox

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu