Clementoni, Baby Clementoni, Disney, pociąg

Indeks: 6148571

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Ciuf Ciuf! Proszę wsiadać drzwi zamykać! Baby Clementoni, pociąg Disney to zabawka do ciągnięcia dla maluchów, zachęcająca do aktywności.

  • Ruchome części, wały i koła zębate specjalnie zaprojektowane, aby wspierać rozwój umiejętności manualnych małych dzieci i ich zrozumienie relacji między przyczyną a skutkiem.
  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku: 6m+.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
2
3
2
1

Średnia ocena

4.1
Ocena ogólna
4.3
Jakość
4.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
ja
Recenzja dodana 26.05.2022
Jak pisał ktoś wcześniej - wagoniki się rozczepiają, bo ich wzajemne mocowanie jest za płytkie. W dodatku sznurek... to już sznurówki w butach mojego dziecka są dłuższe. Ale porównując inne pociągi do ciągnięcia - za tą cenę nie znajdzie się nic lepszego. Do jeżdżenia na zewnątrz domu może być, nie będzie mi szkoda, jak się zniszczy.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
3
Cena
3
Asia
Recenzja dodana 29.05.2021
Bardzo fajny syn 8 miesięczny bardzo lubi się nim bawić pociąga za sznurek i raczkujac ciągnie pociąg za sobą świetny polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Agata
Recenzja dodana 28.12.2018
Kolorystyka przyciągająca uwagę dziecka,ciekawy pomysł - możliwość piętrowania wagoników przez co tworzy się wieża.Minusy: zaczepy umożliwiające przyłączanie za sobą wagonów są krótkie przez co rozlaczają się np.podczas zabawy ma dywanie.Także wagony ustawione w wieżę nie są mocno na siebie wetknietę przez co trzeba je przytrzymywać cały czas,aby podczas jazdy nie pospadaly.Ogólnie zabawka fajna,tyle,że taka jakby niedopracowana
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4