Altom Design, Natura Fresh, odkamieniacz, 50gr

Indeks: 6720375

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Wszystkie urządzenia przeznaczone do podgrzewania wody po jakimś czasie borykają się z problemem osadzającego się w ich wnętrzach kamienia. Osad z kamienia po pewnym czasie może: zmniejszyć sprawność podgrzewania wody, uszkodzić grzałkę, a także inne elementy urządzenia.

W przypadku czajników tradycyjnych temat nieestetycznego kamienia również nie jest obcy. Kredowy osad nie tylko szpeci nasz czajnik, ale i powoduje charakterystyczne "strzelanie" w trakcie podgrzewania wody, które stosunkowo trwa dłużej niż zwykle. Odłamki kamienia wydobywają się z czajnika wraz z przegotowaną wodą i trafiają do przygotowywanego przez nas naparu, czy też posiłku, dlatego też tak ważne jest jego usunięcie.

Specjalne środki do odkamieniania są nie tylko bezpieczne dla naszego urządzenia, czajnika, czy też innego naczynia - są również niebywale skuteczne. Pamiętajmy jednak, że ich efektywność w dużej mierze uzależniona jest od czasu naszej reakcji na pojawiający się osad z kamienia.

  • Odkamieniacz sprawdzi się doskonale do usuwania osadu z kamienia w każdym sprzędzie gospodarstwa domowego.
  • KamStop można stosować do usuwania kamienia również z armatury, zlewów, brodzików oraz glazury.
  • Jest bezpieczny dla urządzeń elektrycznych, dlatego też może być stosowany w ekspresach do kawy, czajnikach, zmywarkach, a nawet pralkach.
  • Wysoka skuteczność środka sprawia, że jest on niezastąpionym narzędziem w walce z uporczywym kamieniem, a dodatkowo przedłuża żywotność artykułów gospodarstwa domowego, które ze względu na osad z kamienia mogłyby ulec uszkodzeniu.

Odkamieniacz to Twój sprzymierzeniec w walce z uporczywym osadem z kamienia w sprzętach gospodarstwa domowego.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu