Dermika, Mesotherapist, krem liftingujący na dzień, 50 ml

Ilość:
+ 1 -
Twoja cena:

104,99 zł

105,40 zł

Oszczędzasz:  0,41 zł (0%)

Dostawa: 2 dni robocze + wysyłka
Przesyłka na adres
Click & Collect
dostawa
do sklepu SMYK
Odbiór
w paczkomacie
*Wymagane
Adres e-mail znajomego *:
Wiadomość *:
Imię odbiorcy*:
Opis

Piękno niejedną ma twarz. Warto zadbać o każdą z nich!

Posiadasz skórę potrzebującą szybkiej i widocznej poprawy naprężenia i wypełnienia zmarszczek? Wybierz krem, który doskonale walczy z pojawiającą się z wiekiem wiotkością i bruzdami, jak i powierzchniowymi zmarszczkami - Dermika, Mesotherapist, krem liftingujący na dzień:

  • Poprawia jakość skóry, doskonale nawilża, wygładza oraz liftinguje bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia.
  • Bogata formuła wykorzystująca najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania stosowane przez lekarzy medycyny estetycznej, rewelacyjnie pielęgnuje, zapewniając wyjątkowy luksus i komfort stosowania.
  • Technologie - metoda nieinwazyjnej mezoterapii, światowa nowość, wykorzystuje ekstrakt roślinny stymulujący komunikację między komórkami naskórka i skóry właściwej, aby zwiększyć ilość kolagenu i elastyny w głębszych partiach skóry i przywrócić jej naturalne zdolności do samoregeneracji.
  • Lift&Fill - jednocześnie napina skórę proteinami i wypełnia zmarszczki usieciowanym kwasem hialuronowym o przedłużonej aktywności.
  • Ekstrakt z czarnej orchidei - Orchidea jest symbolem piękna i wiecznej młodości. Zawarta w zastosowanym ekstrakcie rutyna wzmacnia siatkę kolagenową naczyń włosowatych w skórze, przyczyniając się do poprawy krążenia i odżywienia skóry, a tym samym do poprawy wyglądu.

Efekty: 90% kobiet, na podstawie 4-tygodniowych badań konsumenckich prowadzonych w niezależnym ośrodku badawczym, potwierdziło zauważalny efekt liftingu już po 15 minut od aplikacji.

Szczegóły
SKU:
5992338
Pojemność (ml):
50.0000
Seria:
Mesotherapist
Producent:
Cederroth
Marka:
Dermika
Koszty i warunki dostawy

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe