Yookidoo, Krowa, muzyczna grzechotka

Indeks: 5731942

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Aktywowana ruchem grzechotka, z efektami dźwiękowymi, bardzo łatwa w obsłudze przez dziecko. Zabawka uczy przede wszystkim przyczyny i skutku. Grzechotka posiada kolorowe kółeczka z koralikami dla ząbkujących dzieci, materiał o różnych teksturach oraz opcje cichej zabawy po wyłączeniu przycisku "On/Off". Grzechotka posiada także wygodny krążek, na którym zawiesisz ją gdziekolwiek chcesz.

Jak się bawić?

Aby włączyć zabawkę wciśnij przycisk „on” na okrągłej części grzechotki. Po włączeniu zabawki potrząśnij albo uderz ją aby usłyszeć wesołą melodię.

  • wesołe melodie aktywowane poprzez potrząśnięcie zabawki
  • różnorodne tekstury materiału, od mięciutkich po szeleszczące
  • przycisk On / Off - do cichej zabawy
  • kolorowe koraliki dla ząbkujących dzieci
  • specjalnie zaprojektowana dla małych rączek

Wymiary produktu:

  • wysokość 16 cm
  • szerokość 15,5 cm
  • grubość 4,5 cm

Zawartość:

  • 1x Muzyczna grzechotka
  • 1x Kolorowy krążek Yookidoo.

Wymagane baterie 3xLR44 1.5V - załączone baterie są jedynie bateriami testowymi.

Yookidoo to marka produktów wyjątkowych, wspierających rozwój dzieci oraz zaprojektowanych tak aby pobudzały ich wyobraźnię. Yookidoo celebruje fakt odkrywczej zabawy dziecka wprowadzając zupełnie nowe podejście do zabawy i nauki poprzez stymulowanie dziecka wysoce innowacyjnymi oraz interaktywnymi produktami.

Marka wywodzi się ze studia design'u wprowadzając tak rozwojowe zabawki, stworzyła zupełnie nową kategorię produktów, które natychmiast stały się bestsellerami na całym świecie. Zabawki dla niemowląt Yookidoo przeznaczone są do zabawy, rozrywki, poszukiwania i odkrywania. Uruchomiona ponad 10 lat temu linia zabawek do kąpieli, była tak rewolucyjna, że na zawsze zmieniła całą kategorię zabawek do kąpieli.

Produkty Yookidoo dystrybuowane są do ponad 30 krajów na całym świecie, zaspokajają potrzeby milionów szczęśliwych rodziców i wesołych dzieci.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
3
2
1
1

Średnia ocena

4.1
Ocena ogólna
4.3
Jakość
4.3
Cena
3.8

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
żanka
Recenzja dodana 07.09.2022
Bardzo fajna krówka, ma melodyjkę i muczenie krówki. Dużo elementów do zainteresowania. Bezpieczna zabawka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Mamamalegoczlowieka
Recenzja dodana 01.09.2020
Zabawka jest super, synek bardzo się nią interesuje, łatwo ja chwycić przez dziecko, krótka melodyjka ale miła dla ucha i dziecku tez się podoba, plus szeleszczące elementy
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
Anna
Recenzja dodana 13.11.2018
Kupiłam te krówkę dla 6-miesięcznego synka, jak to była dzieciom często zabawki upadają lub specjalnie je rzucają - poznając w ten sposób świat. Niestety krówka nie przeżyła upadku , przestała grać :( wykonana ładnie, fajna muzyczka wszystko super ale nietrwała :( wymiana baterii nie pomogła
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
2
Cena
2
Anna Rychlińska
Recenzja dodana 20.08.2018
Moja 3 miesięczna córcia bardzo lubi melodyjke z tej krówki, szkoda tylko że taka krótka. Ogólnie fajna zabawka,która uczy odgłosów zwierzątek. Córka patrzy na zabawkę przez dłuższy czas... Polecam..
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5