Spokey, My Little Pony, kask, rozmiar 52-56

Indeks: 7245621

Napisz recenzję i oceń
Cena: 52,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Kask dziecięcy Spokey My Little Pony PONY:

  • zapewnia maksymalną ochronę głowy dziecka podczas jazdy na rowerze, deskorolce, wrotkach, hulajnodze czy rolkach,
  • jest ultralekki, dzięki czemu nie stanowi zbędnego obciążenia,
  • posiada wewnętrzną warstwę pianki EPS, która nie tylko pochłania siłę uderzeniową podczas upadku, ale także doskonale amortyzuje drgania wynikające z jazdy na nierównym podłożu,
  • umożliwia optymalne dopasowanie do obwodu głowy dziecka dzięki systemowi Head Lock,
  • jest wyposażony w 6 otworów wentylacyjnych, dzięki czemu w trakcie jazdy dziecko odczuwa maksymalny komfort.

Kucyki Pony to popularni bohaterowie z animowanej serii dla najmłodszych My Little Pony. Dzieci pokochały je za odwagę, optymizm, pracowitość i niesamowite zdolności magiczne. To wspierający się podczas wielu wesołych przygód przyjaciele. Teraz mogą zostać także kompanami Twojego dziecka – podczas jazdy na rowerze, rolkach, wrotkach czy hulajnodze! Na kasku Spokey PONY, który chroni głowę dziecka przed niebezpiecznymi urazami i obrażeniami, jakie mogą przytrafić się w trakcie nauki, jak i dynamicznej, szybkiej jazdy. Jego unikatowy, bajeczny design zachwyci każdą dziewczynkę.

Bezpieczeństwo w bajkowym stylu

PONY został przygotowany z myślą o najmłodszych. Design i kolorystyka sprawią, że dzieci nie będą chciały się z nim rozstać! To prezent, o jakim marzą. Dzięki swoim właściwościom technicznym zapewnia absolutną ochronę dla najmłodszych miłośników skatingu. Noszenie kasku przez dzieci jest niezwykle ważne, zwłaszcza, gdy stawiają swoje pierwsze kroki w trakcie przygody z rolkami, wrotkami czy hulajnogą. W końcu nauka jazdy wiąże się z nieudanymi próbami i przypadkowymi upadkami. Aby zminimalizować ryzyko otarć i kontuzji, stworzyliśmy kask, który doskonale chroni głowę, ze szczególnym uwzględnieniem potylicy i czoła, a do tego jest praktycznie nieodczuwalny podczas noszenia i nie stanowi zbędnego obciążenia, gdyż waży zaledwie 200 g (-/+ 10). 

Ultralekki kask z regulacją Head Lock

Kask Spokey My Little PONY jest doskonały dla dzieci, gdyż posiada niezwykle wygodny system regulacji Head Lock w zakresie 48-52 cm oraz 52-56 cm w zależności od rozmiaru, co umożliwia optymalne dopasowanie go do obwodu głowy malucha. Dzięki temu rośnie razem z nim! Zastosowanie sprzączki ułatwia jego zapinanie i rozpinanie bez konieczności luzowania pasków. Co więcej, jest wyposażony w 6 otworów wentylacyjnych, dzięki czemu w trakcie jazdy dziecko odczuwa maksymalny komfort! Wewnętrzna warstwa kasku dziecięcego Spokey to pianka EPS, która doskonale amortyzuje drgania wynikające z jazdy na nierównym podłożu oraz pochłania siłę uderzeniową podczas upadków. Kask rowerowy to propozycja, która posiada certyfikat CE i odpowiada normie EN1078, co oznacza, że przeszedł wszelkie niezbędne testy bezpieczeństwa. To dlatego jest idealnym wyborem do rozpoczęcia sportowej przygody.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu