Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Kaski, ochraniacze

Znaleziono: 115 produktów

Kaski, ochraniacze i akcesoria

Ochraniacze dla dzieci to niezbędne wyposażenie każdego małego sportowca. Kaski rowerowe dla dzieci i inne akcesoria – w ofercie SMYKA znajdziesz zabezpieczenia, dzięki którym nie musisz martwić się o bezpieczeństwo najmłodszych. Dostępne w naszym asortymencie egzemplarze to również prawdziwe dodatki do sportowej stylizacji! Kolorowe wykończenia kasków dla dzieci sprawiają, że maluchy chętnie sięgają po prezentowane akcesoria. Poznaj ochraniacze dla dzieci, kaski crossowe dla dzieci i inne zabezpieczenia dostępne na smyk.com!

 

Bezpieczna zabawa maluchów – kaski i ochraniacze dla dzieci

Drodzy rodzice – czy Wasza pociecha jest największym miłośnikiem jazdy na rowerze, rolkach bądź hulajnodze? A może maluch dopiero marzy o beztroskiej jeździe na jednym ze wspomnianych pojazdów? Zadbaj o jego bezpieczeństwo dzięki kaskom na rower dla dzieci i ochraniaczom na kolana dostępnym w asortymencie SMYKA!

 

Ochraniacze na rower dla dzieci – na rower i nie tylko

Ochraniacze na kolana i łokcie dla dzieci nie muszą być ograniczone do jednej dyscypliny! Ofertę SMYKA wypełniają ochraniacze dla dzieci na rower, które sprawdzą się również podczas jazdy na hulajnodze, rolkach oraz wrotkach. Dostępne ochraniacze na rolki dla dzieci gwarantują takie samo bezpieczeństwo, jak egzemplarze stworzone z myślą o innej dyscyplinie.

 

Niezawodne akcesoria dla aktywnych dzieci

Nasze kaski crossowe dla dzieci i ochraniacze dla dziecka na rower są tak wygodne i lekkie, że Twój maluch nie będzie chciał się z nimi rozstać! Prezentowane akcesoria są obowiązkowym wyposażeniem każdego aktywnego dziecka. Kask i ochraniacze dla dzieci gwarantują bezpieczeństwo i pewność siebie w czasie jazdy z przyjaciółmi.

 

Kaski dla dzieci – model dopasowany do aktywności

Na smyk.com znajdziesz uniwersalne kaski, ochraniacze dla dzieci na rolki i inne akcesoria gwarantujące bezpieczeństwo w czasie jazdy. Kaski crossowe dla dzieci zabezpieczają całą powierzchnię głowy przed urazami mechanicznymi. Dodatkową zaletą dostępnych kasków cross dla dzieci jest ochrona przed kurzem i pyłem wszechobecnym w czasie jazdy po nierównym, leśnym terenie.