Petit Collage, grzechotka drewniana

Opis produktu

Petit Collage Grzechotka Drewniana

Drewniana grzechotka do chwytania od Petit Collage jest idealna dla najmłodszych dzieci! Wykonana z drewna z certyfikatem FSC i zadrukowana nietoksycznymi farbami i lakierami na bazie wody Zabawka zawiera sześć drewnianych elementów z trzema słodkimi twarzami zwierząt i trzema kształtami łezek połączonymi ze sobą na mocnym sznurku, aby zapewnić pewny chwyt dziecka. Ta solidna drewniana grzechotka doskonale nadaje się do ząbkowania, jest także idealna dla małych dłoni, aby złapać ją i zacząć rozwijać takie umiejętności jak koordynacja ręka-oko. Zabawka zachęci Malucha do chwytania, wspomagając umiejętności manualne dziecka.

Cechy:

 • zawiera sześć drewnianych elementów z trzema słodkimi twarzami zwierząt i trzema kształtami łezek połączonymi ze sobą
  na mocnym plastikowym sznurku zapewniającym pewny chwyt dziecka
 • wykonana z drewna z certyfikatem FSC i zadrukowany nietoksycznymi farbami i lakierami na bazie wody
 • idealny prezent dla każdego noworodka

Wymiary:

 • szerokość 11,5 cm
 • długość 11,5 cm
 • grubość 1,7 cm

Wymiary w opakowaniu:

 • szerokość 13,5 cm
 • wysokość 21 cm
 • głębokość 3,5 cm

Petit Collage to dzieło Loreny Siminovich, która wymyśliła linię w 2006 roku z jej charakterystycznymi, ręcznie robionymi kolażami na drewnie. To, co zaczęło się od prostych kolaży, od tego czasu stało się żywą kolekcją uwielbianą na całym świecie. Lorena została zaprezentowana przez Marthę Stewart Show, The New York Times, San Francisco Chronicle, Dwell Magazine i popularne blogi, takie jak Oh Joy, Decor8, Design * Sponge i Design Mom. Lorena Pochodzi z Buenos Aires. Mieszka w San Francisco z mężem i córką w wypełnionym domu sztuką na wzgórzu i pracuje w jasnym, słonecznym studio ze swoją wymarzoną sześcioosobową drużyną.

Petit Collage łączy ze sobą nowoczesną estetykę z kryteriami zrównoważonego rozwoju, tworząc odważne, przemyślane produkty, które inspirują małe dzieci. Pięknie zaprojektowane w kalifornijskim studio, aby były przyjemne dla oka i wygodne w użyciu, które kochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Pierwszym produktem Petit Collage był ręcznie robiony kolaż z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt ten inspirował nie tylko nazwę firmy, ale także etos zrównoważonego rozwoju. Dziesięć lat później nadal wybierają materiały, których używają  ostrożnie, od tektury z odzysku po certyfikowane FSC drewno i atramenty na bazie soi. Unikają plastiku. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu naszych dzieci i planety. Produkty sprzedawane są na całym świecie, w renomowanych sklepach, w tym Anthropologie, Barnes & Noble, Whole Foods i tysiącach niezależnych sklepów specjalistycznych.

Nr produktu: 6587960

Materiał i pielęgnacja

{DELETE}

Specyfikacja

Producent

Petit Collage

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Petit Collage

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu