Melissa & Doug, Przyjaciele z farmy, pacynki

Indeks: 5826666

Napisz recenzję i oceń
Cena: 109,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Melissa & Doug Pacynki Przyjaciele z Farmy Zestaw Zwierzątek
Numer Kat. 19080

Cztery pluszowe maskotki nakładane na rączki gwarantują możliwość wspaniałej zabawy dla całej rodziny i fantastycznie rozwiają wyobraźnię dziecka. Maluch sam będzie układał scenariusze, w którym zagrają wiejskie zwierzątka - świnka, krówka, owca i koń zainspirują wiele niezliczonych historii.

Zabawa pacynkami świetnie rozwija zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową, umiejętności komunikacyjne oraz pewność siebie. Zestaw zwierzątek daje także wiele możliwości do nauki poprzez zabawę: poznajcie wspólnie każde zwierzątko, rozmawiajcie o tym co je i jakie wydaje odgłosy, opisujcie kolory i wzory dotyczące danego zwierzęcia. Fantastyczna zabawa dla dużych i małych.

Wymiary opakowania: 35,5 x 21,5 x 7,5 cm

Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu! W tym momencie oferuje ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu