LullaLove, SuperZabawka MR B

123,99
(7)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
5
3
1
2
1

Średnia ocena

3.9
Ocena ogólna
4.0
Jakość
4.1
Cena
3.6

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
asik
Recenzja dodana 19.10.2023
piękny kontrastowy stworek i do tego dający ciepło. nasz najlepszy przyjaciel podczas kolek.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
Agnieszka
Recenzja dodana 05.05.2019
Zdecydowanie polecam ten produkt. Mr. B niezastąpiony podczas kolek. Można szybko właczyc wklad i maluch dostaje cieply i bezpieczny! oklad na brzuszek. Zaporowa jest jedynie cena.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
4
Cena
2
Aleksandra
Recenzja dodana 30.05.2016
Nie było konieczności używania mr. B jako termofor ale to najlepszy przyjaciel mojego dziecka. Na początku mój syn tylko się w niego wpatrywał , teraz bawi się nim i a uszy służą jako smoczek... Smoka nie che ale uszy i łapki mr. B owszem. Można go używać jak pacynkę co wzbudza zachwyt dziecka. Dobrze znosi pranie. Nasz niestety lekko się rozpruł ale dało się naprawić. Myślę, że gdy jest potrzeba używania zabawki jako termoforu to konieczność gotowania wykładu uprzykrzy używanie (opcją będzie dokupienie drugiego wkładu aby zawsze jeden był gotowy do działania)
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
4
Cena
4
karolina
Recenzja dodana 24.02.2016
Piękna Zabawka w idealnych kontrastowych kolorach, porządnie wykonana. Zabawka ma kieszonkę na zakładkę, więc wkład sam nie wypada. Przytrafił mi się nieco wadliwy wkład, natomiast firma Lullalove wymieniła go na nowy bez problemu. Polecam zatem ogólnie markę Lullalove - świetny kontakt z klientem, profesjonalnie. Przede wszystkim Polska Marka :) To na pewno nie ostatni zakup od tego producenta. Potwierdzam opinie poniżej :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Aneta Cegiełka
Recenzja dodana 30.11.2015
Minusem jest fakt,że po użyciu trzeba gotować wkład przez 15-20 minut by wrócił do płynnego stanu.Sama maskotka jest super, 2-miesięczny chłopczyk wpatrzony w nią jak zaczarowany.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Ryngrafi
Recenzja dodana 16.11.2015
MR B sprawdza się o wiele lepiej od tradycyjnego termoforu z niebezpiecznym wrzątkiem. Wkład trzyma ciepło ponad godzinę, Wygląd zabawki, rzekłabym oryginalny ;) , ale mój Maluch nie może oderwać od niego wzroku. Misiek ma kieszonkę na zakładkę, która trzyma wkład w miejscu. Nie ma żadnych ostrych rzepów czy suwaków.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
JoKo
Recenzja dodana 04.11.2015
Misiek jest trochę dziwny, ale dzięki temu niebanalny i oryginalny. Niemowlę od kiedy tylko potrafi rozróżniać kolory (najpierw zwraca uwagę na czerwony), wodzi za nim wzrokiem. Wkład jest na pewno bezpieczniejszy niż wrzątek, trzyma ciepło ponad godzinę. Łatwy w użyciu, szkoda tylko, że maskotka nie ma zapięcia i wkład może wypaść. Minus jedna gwiazdka za to, że nóżka szeleszcząca się popruła... Misiek jest lekki i łatwo go wyczyścić.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4