Lansinoh, butelki ze smoczkiem, 240 ml, 2 szt.

Indeks: 4062312

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Butelka Lansinoh mOmma ze smoczkiem Natural Wave została zaprojektowana z myślą o matkach, które chcą podawać swojemu dziecku pokarm naturalny, mimo, że nie zawsze mogą być blisko. Smoczki Natural Wave są miękkie i elastyczne, przez co podczas spożywania maluch utrwala nawyki zdobyte poprzez karmienie piersią - wspomagają rozwój jamy ustnej, szczęki i mięśni twarzy. Specjalnie zaprojektowana końcówka smoczka pozwala dziecku kontrolować przepływ i zapewnia przyjmowanie pokarmu w jednostajnym tempie, zaś zintegrowany system wentylacji zapobiega dostawaniu się powietrza - głównej przyczyny kolek. Butelka kompatybilna jest z wszystkimi laktatorami Lansinoh zarówno manualnymi i elektrycznymi.

Do zestawu startowego (butelka + smoczek) dołączony jest smoczek o przepływie średnim. Możliwość dokupienia smoczków o przepływie wolnym i szybkim oddzielnie.

Firma Lansinoh została stworzona z myślą o karmiących matkach i wszystkie działania firmy zmierzają w kierunku udzielenia wsparcia i pomocy matkom, które wybrały to co najbardziej naturalne i najlepsze dla ich dzieci – karmienie piersią. Jakość produktów tej marki może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem oraz obecnością na ponad  50 rynkach światowych. Marka Lansinoh jest znana i ceniona od wielu lat a produkty Lansinoh są wybierane przez rodziców na niemal wszystkich kontynentach świata.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu