Kinetic Sand, Beach Sand, wiaderko z piaskiem kinetycznym, 0,18 kg

Indeks: 7134324

Napisz recenzję i oceń
Cena: 23,99 zł33,99 zł
Oszczędzasz: 10,00 zł (29%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Przenieś plażę do domu dzięki małemu wiaderku z piaskiem Kinetic Sand! Ten inspirowany plażą pojemnik ma uchwyt i pokrywkę (z wbudowaną formą do cegieł!) i jest wypełniony 0,18 kg piasku Kinetic Sand Beach Sand!

Kinetic Sand to oryginalny, magiczny, dający się formować i hipnotyzujący piasek do zabawy. Lepszy niż plastelina nigdy nie wysycha, dzięki czemu możesz się nim bawić przez długie godziny! Buduj własne zamki z piasku z pomocą formy do cegieł. Możesz wykorzystać również cały pojemnik jako foremkę do piasku! Gnieć, formuj i spulchniaj piasek Kinetic Sand, pozwalając mu przepływać przez palce to takie przyjemne, że nie będziesz go w stanie odłożyć. Gdy skończysz zabawę, schowaj piasek do pojemnika i zamknij pokrywę, aby przechować go do następnego razu.

Piasek Kinetic Sand Beach Sand jest wykonany z dużych ziaren naturalnego piasku. Jest nietoksyczny i hipoalergiczny. Magicznie się skleja i łatwo czyści. Zabawki Kinetic Sand są idealnym prezentem dla chłopców i dziewczynek od lat 3.

Spędź cudowny dzień na plaży dzięki małemu wiaderku z piaskiem Kinetic Sand!

Dodatkowe informacje:

  • Obszar: Plastyczne
  • Rodzaj: Piasek kinetyczny
  • Wymagania wiekowe: od 3 lat
  • Płeć: chłopcy, dziewczynki

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu