Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

Wiek

Płeć

Cena

pokaż

Dostępność

Piasek kinetyczny

Znaleziono: 85 produktów

Zamek z piasku w pokoju Twojego malucha? Fascynująca zabawa bez wychodzenia z domu? To możliwe, dzięki kreatywnym zestawom złożonym z piasku i… prawdziwej magii! Na smyk.com znajdziesz uwielbiany przez maluchy i niesamowicie rozwijający wyobraźnię magiczny piasek kinetyczny. Co to jest? To przyjemny w dotyku piasek, który nie brudzi rąk i pozwala tworzyć najróżniejsze formy, wyzwalając kreatywność Twojego dziecka!

Twoja pociecha już przy pierwszym dotyku odkryje jego magiczne właściwości. Piasek kinetyczny przypomina piasek, przepływa przez palce jak ciecz, ale pozostawia dłonie czyste i suche. To piasek magnetyczny, którego konsystencja przypomina nieco plastelinę, dzięki czemu jest jednocześnie sypki i bardzo elastyczny. Tak, jak mokry piasek na plaży, pozwala budować najróżniejsze formy i kształty, które zależą tylko od wyobraźni malucha. Piasek dla dzieci doskonale rozwija kreatywność, a dzięki temu, że łatwo go formować, umożliwia tworzenie dowolnych piaskowych rzeźb. I to bez bałaganu!

Na smyk.com znajdziesz najlepszy piasek kinetyczny Smiki, Kintetic Sand i innych popularnych producentów zabawek kreatywnych dla dzieci. Na Ciebie i Twoją pociechę czekają pojedyncze opakowania piasku w najróżniejszych kolorach oraz rozbudowane zestawy piasku kinetycznego, które gwarantują niekończącą się zabawę. Piasek kinetyczny nie wysycha, a przechowywany w zamkniętych pudełkach zachowuje swoje właściwości, dzięki czemu może być wielokrotnie wykorzystywany. Zestawy piasku kinetycznego zawierają także specjalne narzędzia i foremki, które pozwalają tworzyć dowolne kształty i imponujące budowle.

Piasek kinetyczny to doskonały sposób na piaskownicę w domu! Doskonale rozwija kreatywność i wyobraźnię Twojej pociechy, a także pomaga maluchowi ćwiczyć jego plastyczne zdolności. Dzięki swojej konsystencji, gwarantuje fascynującą zabawę bez bałaganu – brudnych rąk, ubrań i mebli. Zobacz, co przygotowaliśmy na smyk.com, poznaj opinie na temat piasku kinetycznego i spraw mnóstwo frajdy swojemu dziecku! Piasek kinetyczny to świetna zabawa, która nigdy się kończy!

.