Flinstonowie. Niech żyje Rock Vegas. DVD

Indeks: 5764817

4.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 19,99 zł21,99 zł
Oszczędzasz: 2,00 zł (9%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Fred Flintstone (Mark Addy) i jego najlepszy przyjaciel Barney Rubble (Stephen Baldwin) nie posiadają się ze szczęścia. Właśnie udało im się ukończyć Akademię Bronto Crane, a do tego jeszcze mają zapewnioną dobrą pracę w kamieniołomie w Bedrock. Czyż życie nie stoi przed nimi otworem?

Wilma Slaghoople (Kristen Johnston), młoda i piękna córka Pułkownika (Harvey Korman) i Pearl Slaghoople (Joan Collins) wydaje się być raczej nieszczęśliwa. Jej matka, odziana w powłóczystą szatę zaprojektowaną przez Isaaca Mizraki, delektując się kawiorem roztacza wizję zaplanowanego już w drobnych szczegółach życia swojej córki. Ma ona poślubić do znudzenia uprzejmego, grzecznego i czarującego Chipa Rockefellera (Thomas Gibson). Co prawda jeździ on Cadirockiem i był najlepszym studentem na uniwersytecie Princestone, ale jak zauważa Wilma jest potwornym nudziarzem. Jedynym wyjściem w tej sytuacji wydaje się ucieczka z domu.

W Bedrock Wilma poznaje Betty O'Shale (Jane Krakowski), z którą szybko się zaprzyjaźnia. Obie dziewczęta postanawiają zamieszkać razem w Melrock Place, obie też pracują w miejscowym Bronto King. Po pierwszej, nieudanej randce, Fred szaleńczo zakochuje się w Wilmie. Barney i Betty stają się nierozłączną parą. Zostawiając w domu swojego szczeniaka Dino, Fred i Barney - razem z zielonym przybyszem z kosmosu Wielkim Gazoo (Alan Cumming) - zabierają dziewczęta swoim BC-10 na romantyczny weekend w Rock Vegas. Naturalnie, krzyżuje to wszystkie plany Chipowi, który z pomocą Roxie (Alex Meneses), dziewczyny z rewii Rock Vegas knuje plan jak raz na zawsze pozbyć się Freda. Marzy mu się słodka Wilma i cała fortuna jej rodziny...

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.0
Ocena ogólna
4.0
Jakość
3.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Monika
Recenzja dodana 13.01.2021
Ogólnie realizacja zamówienia OK - sprawnie. Proszę zwrócić uwagę na brak dubbingu w języku polskim. Są tylko napisy po polsku także dla mniejszych dzieci niekoniecznie polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
5