Dromader, zabawka naukowa, Sekrety elektroniki, ponad 1200 eksperymentów

Indeks: 2841811

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Kompletny zestaw elementów, który pozwoli wejść w tajemniczy świat elektroniki i elektrotechniki.

  • Zestaw może służyć, jako wspaniałe narzędzie, dzięki któremu poznajesz tajniki tych ciekawych dziedzin wiedzy.
  • Może być używany zarówno w szkole jak i w domu.
  • Zajmujące i stymulujące wyobraźnię eksperymenty zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy a jednocześnie pozwolą na poznanie zasad działania układów elektronicznych.
  • Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich bezproblemowe łączenie za pomocą zaciskanych złączek.
  • W oparciu o szczegółową instrukcję w języku polskim, dziecko w prosty sposób, niczym składanie klocków, buduje zestawy elektroniczne: np. urządzenie, które po zapadnięciu zmroku włącza światło.
  • Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą w jeszcze większym stopniu pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności, budując własne, zaprojektowane przez siebie układy.
  • 1288 ekscytujących eksperymentów.

SKU 

2841811

Producent

Dromader

Przedział wiekowy

6-8 lat, 9-12 lat, 12-14 lat, +15 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Dromader

Bateria

tak, brak w zestawie

Rodzaj baterii

4xAA

​​​​​​​​​​​​​​Opis bezpieczeństwa

Uwaga! Wymiana baterii powinna być przeprowadzona wyłącznie przez osobę dorosłą. Należy zwrócić uwagę, aby pokrywa baterii została pewnie i właściwie zamknięta. Połknięcie baterii może być niebezpieczne dla życia!​​​​​​​

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.5
Ocena ogólna
4.7
Jakość
4.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Kamila
Recenzja dodana 22.08.2016
Dla mojego syna elektronika to codzienność. Zawsze jednak martwiłam się, że coś mu się stanie. Wpadliśmy więc na pomysł zakupienie najpierw małego zestawu, później największego. Dzień w dzień chce korzystać z tej formy zabawy i nieźle trzeba się natrudzić, aby go od tego odciągnąć i wyprawić się gdzieś bez tego na weekend. Teraz jednak w zestawie jest jeden tranzystor NPN i jeden PNP, a przydałyby się co najmniej dwa NPN i dwa PNP. Brak ten przeszkadza Kordiemu w tworzeniu własnych układów. Poza tym to wspaniały produkt, który ciągle wywołuje u dziecka uśmiech :)
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
4
Cena
5