Chłopcologia

Indeks: 6561628

Napisz recenzję i oceń
Cena: 22,99 zł39,99 zł
Oszczędzasz: 17,00 zł (43%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Czy mam u niego szanse? Co miał na myśli mówiąc „zostańmy przyjaciółmi”? Dlaczego on zachowuje się w ten sposób? Sarah O’Leary Burningham i Keri Smith, autorka „Zniszcz ten Dziennik” opracowały poradnik dla nastolatek, który pozwala zrozumieć zawiły i odmienny męski świat. Oto instrukcja obsługi chłopaków!

Znajdziesz tu porady na temat komunikacji z chłopakami, strategii i technik flirtowania w realu i online oraz sposobów na odróżnienie przyjaźni od miłości. Dowiesz się jak odczytywać sygnały wysyłane przez chłopców, co naprawdę myślą, kiedy mówią i robią coś innego, jak zbliżyć się do swojego crusha i czego spodziewać się na pierwszym spotkaniu. Otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące nawiązywania więzi, niezapomnianych randek i metod budowania nastroju. Dowiesz się co czeka cię po rozpoczęciu związku i jak pozbierać się po zerwaniu. Chłopcologia wyjaśni ci wszystkie tajemnice chłopaków i pomoże zbudować silne relacje. Poznasz prawdziwe historie z życia rówieśniczek skonfrontowane z wypowiedziami chłopaków z ich perspektywy. Wnioski będą zaskakujące! Kiedy skończysz czytać, będziesz wiedziała niemal wszystko o chłopcach i będziesz gotowa na własne doświadczenia!

Zdaniem chłopców:

  • „Lubię dziewczyny, które czują się dobrze we własnej skórze i nie boją się żyć tak, jak chcą”. - David, 18 lat.
  • „Moja dziewczyna jest przepiękna. Wygląda ślicznie nawet po grze w koszykówkę, kiedy jest cała spocona”. - Nick, 17 lat.

Zdaniem dziewczyn: Czy dziewczyna może zaprosić chłopaka na randkę?

  • „Jeśli masz w sobie tyle odwagi i pewności siebie, żeby to zrobić, PRÓBUJ!” - Lindsay, 14 lat.
  • „Sama nie zapraszam chłopaków na randki, ale daję im wskazówki, że chcę się z nimi umówić. A potem czekam na ich ruch!” - Jessi, 15 lat.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu