Wyprawka do szpitala dla mamy i noworodka

Wyprawka do szpitala pozwoli Ci się przygotować na najważniejszy dzień w Twoim życiu! Dzięki temu nie zapomnisz o najważniejszych akcesoriach, niezbędnych w czasie porodu i podczas pierwszych dni z maluchem. Starannie wyselekcjonowane artykuły zagwarantują spokój i komfort zarówno przyszłych rodziców, jak i maleństwa! Proponowane przez nas akcesoria pozwolą Ci w pełni cieszyć się tym wyjątkowym momentem. Na smyk.com znajdziesz wszystko, co powinno się znaleźć w kompletnej wyprawce dla noworodka i mamy!

Wyprawka do szpitala dla mamy

Okres połogu to czas wymagający szczególnej uwagi i odpowiedniej pielęgnacji. Wyprawka do szpitala dla mamy ułatwi zachowanie najwyższego poziomu higieny i komfortu w tym wyjątkowym okresie!

Jednorazowe wkładki laktacyjne to must-have! Dostępne w ofercie SMYKA zapewniają pożądany uczucie suchości – w dzień i w nocy. Dodatkowym atutem jest wygodnie wyprofilowany kształt, doskonale dopasowujący się do piersi. Wkładki przepuszczają powietrze, dzięki czemu delikatna skóra nie będzie narażona na odparzenia.

Do wyprawki dla mamy do szpitala warto dołączyć oddychające podkłady poporodowe. Wkład żelujący szybko pochłania wilgoć, która zatrzymywana jest wewnątrz podkładu. Na smyk.com znajdziesz również inne akcesoria, które uzupełnią zestaw do szpitala dla mamy. Od laktatorów elektronicznych, aż po buteleczki do podmywania.

Wyprawka do szpitala dla noworodka

Dzięki gotowej wyprawce dla noworodka do szpitala zapewnisz maluszkowi komfort i opiekę od pierwszych dni! W ofercie SMYKA znajdziesz niezbędne artykuły dla Twojego brzdąca.

Nieodłącznym elementem wyprawki dla niemowlaka do szpitala są pieluchy jednorazowe. To właśnie dzięki nim dziecko będzie miało suchą i świeżą skórę przez cały dzień. Smoczek fizjologiczny to cenny sprzymierzeniec dla noworodka i rodziców! Dzięki zaspokojeniu naturalnej potrzeby ssania może pomóc w uspokojeniu dziecka, co jest niezwykle ważne w pierwszych miesiącach życia.

Zestaw dla noworodka do szpitala warto uzupełnić o maść chroniącą przed odparzeniami. Organiczny i hipoalergiczny kosmetyk pomaga w ochronie delikatnej skóry brzdąca. Naturalne składniki dodatkowo nawilżają i przywracają naturalne pH. W ofercie SMYKA znajdziesz również pieluchy wielorazowe, chusteczki nawilżane, butelki i inne artykuły.

Ubranka dla malucha – wyprawka do szpitala

Odpowiednia wyprawka do szpitala dla mamy i dziecka to ważny krok w przygotowaniach na przyjście na świat Twojego dziecka. Pamiętaj o ubrankach i butach dla brzdąca! Komfortowe elementy garderoby zapewnią maluszkowi wygodę, ciepło oraz komfort w pierwszych dniach życia. Od antypoślizgowych skarpetek, przez body z nadrukiem, aż po bluzki z długim rękawem – w SMYKU znajdziesz ubranka na każdą okazję!

Artykuły pielęgnacyjne w wyprawce do szpitala

Odpowiednia higiena malucha jest niezwykle ważna w pierwszych dniach po porodzie. Do wyprawki dla noworodka do szpitala dołącz artykuły pielęgnacyjne – łagodne i odpowiednie dla delikatnej skóry brzdąca.

Obowiązkowym elementem wyprawka do szpitala dla noworodka są pieluchy jednorazowe! Przydatne mogą się również okazać podkłady do przewijania i chusteczki nawilżane. Kosmetyki zapewnią nawilżenie, pielęgnację i ochronę skóry dziecka, pozostawiając ją zdrową i gładką.

Wyprawka do szpitala – foteliki i akcesoria

Przygotowujesz wyprawkę dla noworodka w naszym sklepie? Mamy również foteliki dla maluchów podróżujących od pierwszych dni życia! Dostępne modele spełniają standardy bezpieczeństwa i są dostosowane do wieku dziecka.

Odpowiednio zamontowany fotelik zapewni maluszkowi ochronę w przypadku niespodziewanego zdarzenia na drodze bądź nagłego hamowania. Wybierz modele z systemem mocowania Isofix bądź te przypinane za pomocą pasów.

Szumiące zabawki! Zestaw dla noworodka do szpitala

Komplet dla noworodka do szpitala powinny uzupełnić szumiące zabawki! Uwielbiane przez najmłodszych przytulanki wspierają jego rozwój od najwcześniejszych chwil.

Co wyróżnia szumiące zabawki dostępne na smyk.com? Te niezwykłe misie zostały wyposażone w czujnik snu. Dzięki temu rodzice na długo zapomną o wielogodzinnym usypianiu malucha! Szumisie wydają dźwięki towarzyszące dziecku w brzuchu mamy. Po pewnym czasie dźwięk jest automatycznie wyciszany, pozwalając dziecku spokojnie wypoczywać. Stwórz wyprawkę do szpitala razem z artykułami z oferty SMYKA!