Neno, Uno, laktator elektroniczny

Indeks: 6811854

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Uno - Inteligentny Laktator

Możesz dostosować Neno Uno do swoich potrzeb. Urządzenie posiada aż 6 ustawień stymulacji oraz 9 poziomów intensywności odciągania pokarmu. Laktator zapamiętuje ostatnie ustawienia.

  • Komfort i higiena

Dzięki specjalnemu designowi laktatora, odprowadzone mleko nie cofa się, dzięki czemu urządzenie pomaga zachować świeżość pokarmu i dba o zdrowie korzystającej z niego mamy.

  • Pomocnik każdej mamy

Narodziny dziecka to nie tylko wielka radość, ale również wiele zmian. Aby zadbać o swoje zdrowie, młode mamy powinny regularnie odprowadzać mleko. Laktator Neno Uno umożliwia odciąganie mleka w każdej chwili, nawet gdy dziecko śpi lub jest daleko. Dzięki panelowi dotykowemu, obsługa urządzenia jest łatwa i intuicyjna.

  • Poręczny i przenośny

Laktator Neno Uno doceni każda pracująca mama. Pompka i akumulatorek urządzenia są małe, dzięki czemu urządzenie można zabrać ze sobą i używać go regularnie w ciągu dnia.

  • Wysokiej klasy silikon

Nakładka na pierś laktatora jest wykonana z przyjemnego w dotyku, niedrażniącego skórę japońskiego silikonu, który zmniejsza poczucie ucisku i usprawnia przepływ mleka. Żaden z materiałów elementów laktatora nie zawiera BPA, co czyni go bezpiecznym w użyciu

  • Pojemny akumulator

Neno Uno wyposażono w wydajną baterię litowo-jonową, która wspiera do 2 godzin pracy urządzenia lub do 4 pełnych odprowadzeń pokarmu trwających 30 minut.

  • Prosta obsługa

Laktator Neno Uno jest w pełni bezprzewodowy. Wystarczy przyłożyć urządzenie do piersi i włączyć pompkę, by zacząć odprowadzać pokarm. Urządzenie samoczynnie zmieni tryb oraz wyłączy się po upływie określonego czasu.

  • Zawsze gotowy

Łatwość użycia laktatora Neno Uno sprawia, że możesz użyć go zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Możesz bez najmniejszego problemu łączyć karmienie dziecka piersią oraz odprowadzanie pokarmu, gdy znajdujesz się z dala od Twojej pociechy. Do zestawu z laktatorem dodano butelkę na mleko ze smoczkiem, dzięki czemu możesz skorzystać z urządzenia po wyciągnięciu z pudełka.

  • Łatwa sterylizacja

Elementy laktatora Neno Uno należy regularnie czyścić i sterylizować. Można to łatwo zrobić z użyciem sterylizatora parowego, którego używa się do odkażania butelek na mleko dla dzieci.

  • Uniwersalny

Silikonowa nakładka na pierś laktatora Neno Uno została zaprojektowana tak, by urządzenie pasowało do każdego rozmiaru piersi.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
5
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.7
Ocena ogólna
4.8
Jakość
4.8
Cena
4.4

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Monia285
Recenzja dodana 09.08.2022
Jestem zadowolona bo przyszedł cały zestaw a myślałam że przyjdzie sam laktator.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Magda
Recenzja dodana 21.07.2022
Laktator spełnia swoje funkcje, akumulator trzyma długo. Jedyny minus mały lejek, musiałam kupić większy w rozmiarze 27. Brak informacji w ofercie o wielkości lejka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
3
iwona
Recenzja dodana 17.06.2022
Polecam bardzo cichy poręczny laktator 🙂 polecam każdej która się zastanawia nad wyborem 😉
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
annak
Recenzja dodana 04.03.2022
laktator bardzo dobrej jakości. dobrze wykonany, bardzo cichy i poręczny
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Kasia
Recenzja dodana 24.02.2021
jestem bardzo zadowolona z wyboru. Laktator porządny i cichutki.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Mama
Recenzja dodana 25.01.2021
Świetny laktator, dla mnie jest on niezbędny, bardzo wygodnie się go używa, nie powoduje bólu, jest cichy.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5