Vaggan, noże ząbkowane, 4 szt.

Indeks: 7177069

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

  • PRZYDATNE - Noże do steków o długości 24,5 cm. W zestawie znajdują się 4 sztuki noży. Swoje zastosowanie znajdują w życiu codziennym, jak również przy każdej specjalnej okazji.
  • ZĄBKOWANE OSTRZE - Posiadają ząbkowane ostrze wykonane ze stali nierdzewnej o długości 12 cm. Dzięki ostrym ząbkom bez problemy pokroimy mięso, ale również warzywa.
  • WYGODNY UCHWYT - Solidne uchwyty wykonane z drewna z 3-punktowym nitowaniem ze stali. Niezwykle poręczne i wygodne w użytkowaniu. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu dobrze i stabilnie leżą w ręce.
  • UNIWERSALNE - Noże idealnie sprawdzą się do krojenia steków, pizzy, burgerów, mięs, kiełbasy itp. Możemy je wykorzystać również do krojenia warzyw. Dzięki odpowiedniej ostrości bez problemu poradzą sobie z pokrojeniem twardszego mięsa.
  • NIEZASTĄPIONE - Przydatne podczas grillowania, ale również wykorzystamy je w użytku domowym. Świetnie sprawdzą się również do lokali gastronomicznych.

Zestaw 4 noży do steków o długości 24,5 cm. Niezwykle wygodne w użytkowaniu, dzięki odpowiednio wyprofilowanej rączce. Zestaw czterech noży do steków z ząbkowanym ostrzem. Solidne uchwyty zapewnią wygodę i komfort podczas użytkowania. Przydatne podczas grillowanie oraz w domu. Posiadają ząbkowane ostrze, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie podczas krojenia steków, pizzy, burgerów oraz mięsa. Wykorzystamy je zarówno w domu, jak i podczas grillowania. Sprawdzą się również w lokalach gastronomicznych. W celu odpowiedniej konserwacji nie zaleca się mycia w zmywarce do naczyń. Oryginalny produkt holenderskiej marki Vaggan. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu