Twish, Big Handy Hair Brush, duża szczotka do włosów, Turquoise-Pink

Indeks: 6390970

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Szczotka Twish Big Handy to doskonały wybór dla osób preferujących tradycyjne szczotki z rączką.

  • Jest bardzo poręczna i wyjątkowo dobrze sprawdza się przy rozczesywaniu długich, gęstych włosów. Innowacyjny design ząbków zapewnia bezbolesne i szybkie rozczesywanie.
  • Dzięki nim można wykonać też masaż skóry głowy, który stymuluje zakończenia nerwowe, pobudza krążenie krwi i pozytywnie wpływa na porost włosów. Szczotką rozczeszesz zarówno suche i jak mokre włosy.

Kołtuny, połamane włosy, nieprzyjemne szarpanie? Znasz to? A gdyby tak czesanie włosów było proste, szybkie i przyjemne? To możliwe z nową marką szczotek do włosów Twish.

  • Każda z naszych szczotek została zaprojektowana z myślą o Tobie i Twoich włosach.
  • Chcieliśmy sprawić, by Twoje negatywne doświadczenia związane z rozczesywaniem włosów stały się tylko niemiłym wspomnieniem.
  • Dzięki specjalnemu tworzywu i innowacyjnym kształtom szczotek bez problemu rozczeszesz każde włosy – krótkie, długie, proste, kręcone – dla naszych szczotek to żaden problem!
  • Dodatkowo doskonale nadają się do masażu skóry głowy, który jak wiesz, ma doskonały wpływ na kondycję włosów.

Możesz wybierać spośród wielu kształtów i kolorów, aby dopasować szczotkę do swoich potrzeb, gustu i humoru! Produkty przyciągają wzrok i doskonale prezentują się w łazience, a dzięki niewielkim rozmiarom, możesz je wrzucić do torebki.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu