Quercetti, Zestaw kreatywny, Mozaika Fantacolor Portable Large, Wieloryb, 280 elementów, Ø-Mix

57,49
(9)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
9
3
2
1

Średnia ocena

4.0
Ocena ogólna
4.0
Jakość
4.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Ania G
Recenzja dodana 02.01.2016
Kupiona dla 4-taki, ale u nas się nie sprawdziła. Zabawka na 5 minut
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Ewelina
Recenzja dodana 29.10.2015
zabawkę kupiłam na prezent i to był strzał w 10:) Dziecko szczęsliwe i zabawka bardzo kreatywna
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Justyna Kwaśny
Recenzja dodana 07.05.2014
Bardzo kreatywna zabawka, moja córka potrafi kilka godzin dziennie spędzać przy tej mozaice, początkowo korzystała z propozycji układanek zawartych w książeczce, aktualnie tworzy już własne kompozycje... świetna zabawka również w podróż, my zabieramy ją wszędzie(jakość wykonania zabawki bardzo dobra i świetna walizeczka gdzie nic się nie gubi), a w drodze powstają nowe mozaiki...ostatnio powstała krówka, którą córka widziała za oknem, szczerze polecamy , ponieważ pozwala rozwijać wyobraźnię dziecka ;-)
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
bryzgacz
Recenzja dodana 01.04.2014
Mozaika jest świetną zabawą, uczy, rozwija i daje wiele radości dziecku kiedy uda mu się samemu ułożyć konkretny wzór. Nie polecam dla małych dzieci do 3 roku życia, ponieważ dla nich najlepszą zabawą jest rozrzucanie małych elementów i przesypywanie ich. Polecam naprawdę, dobre wykonanie i solidność wykonania a także rozsądna cena przemawia za TAK.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Aleksandra Jurek
Recenzja dodana 06.03.2014
Gorąco polecam mozaikę jako sposób na kreatyną zabawę dla dziecka. Moja córcia uwielbia godzinami przesiadywać i układać co raz to nowe obrazki. Na początku nieskomplikowane kwiatuszki i słoneczka, a teraz są to prawdziwe dzieła sztuki. Kolorków jest tylko kilka, ale wystarczy, żeby dziecko miało dużo zabawy.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Andrzej Ząbek
Recenzja dodana 14.02.2014
Moi synowie są już trochę starsi, więc miałem mały problem z wyborem prezentu dla czterolatka. Przeglądałem zabawki kreatywne (bo takie najbardziej sobie cenię) i wtedy wpadła mi w oko mozaika. Bardzo fajny pomysł na prezent, oryginalna, świetna jakościowo, ciekawa zabawka. Polecam wszystkim.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Agnieszka K
Recenzja dodana 27.01.2014
Zabawka bardzo dobrze wykonana. Elementy plastikowe dopracowane, bezpieczne. Świetny pomysł przechowywania w zamykanej skrzyneczce której to górna część jest planszą na której układa się wzór. Dużą zaletą jest dołączona książeczka z wieloma pomysłami obrazków do układania. W książeczce są wzory proste-dla młodszych, jak i trudniejsze-dla starszych dzieci. Jednakże 3-4 latek może mieć problem z dokładnym ułożeniem obrazka bez pomocy. Niestety książeczka jest uniwersalna, przeznaczona do wielu wersji układanki i niektórych obazków nie da się ułożyć z powodu braku odpowiednich klocków.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Marzena Bednarek
Recenzja dodana 28.10.2013
Jako dziecko miała identyczną mozaikę i bardzo się cieszę, że moją córcię równie mocno zafascynowała jak i mnie. W zestawie jest bardzo duże kolorowych, plastikowych pinezek, z których można tworzyć fantazyjne obrazki. W zestawie jest także książeczka z przykładowymi obrazkami. Jedyna wada - chwila nieuwagi i pinezki bardzo szybko się gubią :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Ania
Recenzja dodana 09.04.2013
Układankę typu mozaika pamiętam z jeszcze własnego dzieciństwa, ale mozaika Fanta Color to dużo więcej. Przed wszystkim:- kołeczki są umieszczone w poręcznej walizeczce, którą można przenosić, a także powiesić na ścianie;- przednia cześć walizeczki to tablica, w którą wstawiamy kołeczki;- kołeczki w tym zestawie (Portable Large 280 Mix) mają różną średnicę, wśród 280 kołeczków mamy takie o średnicy 1, 1.5 i 2 cm;- z uwagi na ilość i różnorodność elementów ten zestaw wydaje się być najbardziej uniwersalny. Tak jak w mniejszych zestawach można układać proste mozaiki tylko z 1 cm kołeczków lub tworzyć bardziej urozmaicone obrazki używając różnych rozmiarów;- do zestawu dołączony jest album z przykładami obrazków do ułożenia;Dzieci ćwiczą dokładność, cierpliwość oraz koordynację. Polecam mozaikę - to naprawdę dobra zabawa na długi czas dla każdego.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4