Plan Toys, Pingwin, wańka wstańka

Indeks: 6429306

4.5 (2 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 55,49 zł59,99 zł
Oszczędzasz: 4,50 zł (8%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Popchnij pingwina i patrz, czy się przewróci! Sympatyczna zabawka w kształcie jajka zachęca najmłodszych do eksperymentowania, wspiera rozwój motoryczny oraz rozwój zmysłu wzroku.

Firma PlanToys® istnieje od 1981 r. i jako pierwsza wykorzystała do produkcji zabawek ponownie przetworzone, naturalne drewno kauczukowe. Tworzy zabawki, które inspirują wyobraźnię dzieci oraz wspierają ich rozwój intelektualny i fizyczny. Firma jest także doskonałym przykładem, że możliwe jest utrzymanie najwyższych norm jakości przy jednoczesnym dążeniu do ekologicznej i społecznej odpowiedzialności za wytworzone produkty. Dba o to, by metody produkcji, stosowane kleje, farby oraz opakowania zabawek Plan Toys były w maksymalnym stopniu przyjazne środowisku i zdrowe dla Maluchów.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.3
Ocena ogólna
4.5
Jakość
4.5
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
kaktus
Recenzja dodana 03.04.2022
Jedna z najlepszych zabawek, jakie miały moje dzieci. Przysparza mnóstwa radości maluchom, a jakość jest bez zarzutu. Warta kupienia mimo wysokiej ceny.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Karolina
Recenzja dodana 10.08.2019
Uwielbiam zabawki Plan Toys, są przemyślane, świetne jakościowo i przede wszystkim pobudzające ciekawość. Pingwin jest naprawdę pięknie wykonany, jednak jedyne czego mi w nim brakuje, to charakterystyczny dźwięk wańki wstańki. I tu niestety minus. Bo wydaje mi się, że to był zapędzeni dodatkowy atut i bodziec.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4

linia szara

Sprawdź inne kategorie: