Oral-B, końcówki do szczoteczki elektrycznej Precision Clean, EB20-10 Clean Maximiser, 10 szt.

Indeks: 6876080

Napisz recenzję i oceń
Cena: 110,99 zł121,99 zł
Oszczędzasz: 11,00 zł (9%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Wszystkie końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral-B wyposażone są w niewielki mechanizm obrotowy, który został wprowadzony po raz pierwszy przez Oral-B. Posiadają również miękkie i zaokrąglone na końcach włókna oraz uzyskały atesty dopuszczające ich wykorzystanie w szczoteczkach do zębów w oparciu o wyniki badań klinicznych. 

Końcówka Precision Clean oferuje lepsze czyszczenie i usuwanie płytki nazębnej, dostosowując się do kształtu każdego zęba, aby usunąć płytkę nazębną i przebarwienia. Precision Clean naśladuje okrągły kształt narzędzi dentystycznych służących do czyszczenia, dzięki czemu zapewnia dokładne czyszczenie i jednocześnie usuwa więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłymi szczoteczkami manualnymi.

Włókna końcówki Precision Clean CleanMaximizer sięgają głęboko między zęby i obejmują większą powierzchnię, zapewniając znacznie dokładniejsze czyszczenie niż w przypadku użycia zwykłej szczoteczki manualnej. Skuteczność działania jest dodatkowo zwiększona dzięki zastosowanej w szczoteczkach elektrycznych Oral-B technologii czyszczenia 3D, która działa z precyzją niemal 48 000 ruchów na minutę. W porównaniu do 600 ruchów, jakie przeciętnie wykonujemy podczas mycia zębów szczoteczką manualną, zapewnia to nawet do 100% większą skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej.

  • Innowacyjna technologia CleanMaximiser barwi zielone włosie na żółto, sygnalizując w ten sposób idealny czas na wymianę główki szczoteczki w celu uzyskania najlepszego czyszczenia.
  • Końcówki Oral-B pasują do wszystkich szczoteczek Oral-B, z wyjątkiem Pulsonic.
  • 1 komplet = 10 końcówek.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: