Canpol babies, zestaw akcesoriów do karmienia z torbą, turkusowy

Indeks: 7281222

Napisz recenzję i oceń
Cena: 39,99 zł42,99 zł
Oszczędzasz: 3,00 zł (7%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Zestaw podróżny Canpol babies z torbą

Zestaw wesołych akcesoriów do karmienia sprawdzi się w domu, w podróży i na spacerze.
Kolorowe i ciekawe wzornictwo sprawi, że nauka picia czy jedzenia będzie doskonałą zabawą.

Zestaw HELLO LITTLE składa się z :

  • kubka ze składaną rurką silikonową 400ml
  • pojemnika niewysypka na przekąski
  • śliniaka zmywalnego z kieszenią
  • torby bawełnianej SMYK

Kubek ze składaną rurką silikonową 400ml:

Praktyczny, kolorowy kubek z rurką przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9-go miesiąca życia, które opanowały umiejętność samodzielnego picia. Wyposażony w składaną, silikonową rurkę. Ruchoma część nakrętki pozwala w łatwy i wygodny sposób schować rurkę, zapobiegając niekontrolowanemu wylaniu się napoju. Sprawdza się w podróży czy na spacerze. Wygodne, szerokie uchwyty ułatwiają dziecku trzymanie kubka w malutkich rączkach. Po zdjęciu uchwytów kubek może pełnić funkcję bidonu dla starszych dzieci.

Pojemnik niewysypek na przekąski

Pojemnik niewysypek na przekąski służy do wygodnego przechowywania przekąsek dla dziecka. Pomaga trenować umiejętności motoryczne - chwytanie i zręczność paluszków oraz rozwija samodzielność u dziecka. Dzięki specjalnie zaprojektowanej silikonowej pokrywce z nacięciami, dziecko może samodzielnie wyjmować przekąski, bez rozsypywania. Doskonały przy rozszerzaniu diety metodą BLW. Szeroki otwór zapewnia łatwość napełniania i utrzymania czystości. Przezroczyste ścianki pojemnika pozwolą na kontrolowanie ilości przekąsek w pojemniku. Po zdjęciu pokrywki produkt może służyć jako miseczka z wygodnymi uchwytami. Idealny w domu, na spacerze i w samochodzie. Pojemność 200 ml.

Śliniak zmywalny z kieszenią

Śliniaczek skutecznie chroni ubranie dziecka przed zabrudzeniem w trakcie jedzenia. Wyposażony jest w dużą kieszeń, która zatrzymuje resztki pokarmu, a wykonany jest z miękkiego i łatwo zmywalnego tworzywa. Śliniaki charakteryzują się autorskimi kolorowymi wzorami.

Wygodne zapięcie na rzep.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu