Był sobie pies

23,99 zł

Opis produktu

Był Sobie Pies - Książka, która doczekała się ekranizacji - przedstawia losy najbardziej wyszczekanego bohatera wszechczasów.

Oto pełna głębokich uczuć i zdumiewająca opowieść o oddanym psie, który życiową misją czyni wpajanie swoim właścicielom znaczenia miłości i pogody ducha. To powołanie wypełnia na przestrzeni... kilku żyć.

Bailey jest zszokowany – po krótkim i smętnym życiu, jakiego doświadczył w postaci bezpańskiego kundla odradza się w ciele niesfornego szczeniaka. Kiedy trafia pod opiekę ośmiolatka Ethana, który kocha go całym sercem, odkrywa nowe oblicze – dobrego, poczciwego psiaka. Jednak życie u uwielbianej rodziny to nie koniec przygód Baileya. Ponownie odradza się w postaci kolejnego psa!

Był sobie pies to pokrzepiająca i pomysłowa historia. Doprowadza czytelnika do skrajnych emocji – jest jednocześnie uroczo zabawna i dotkliwie przejmująca.

Ta książka w piękny sposób pokazuje, że miłość nie zna granic oraz że nasi najbliżsi zawsze są przy nas. Najważniejsze przesłanie powieści głosi, że każda istota na ziemi urodziła się z misją.

Wszystkie psy idą do nieba... chyba, że mają niedokończone sprawy na ziemi.

To napisana z ikrą, przejmująca powieść, która oczaruje nie tylko fanów zwierząt domowych. – Booklist

Nr produktu: 6052108

Materiał i pielęgnacja

{DELETE}

Specyfikacja

Producent

Wydawnictwo Kobiece

Przedział wiekowy

+18 lat

Marka

Wydawnictwo Kobiece

Autor

W. Bruce Cameron

​​​​​​​​​​​​​​Oprawa

miękka​​​​​​​

Liczba stron 

392​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Wydanie

1

​​​​​​​​​​​​​​Tłumacz

Edyta Świerczyńska

​​​​​​​​​​​​​​Rok wydania

2017

​​​​​​​​​​​​​​Rodzaj nośnika

druk

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu