Derma, proszek do prania ubrań białych, 21 prań

Indeks: 6351915

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Skoncentrowany proszek do białych ubrań od firmy Derma to bezpieczny wybór dla niemowląt, alergików i wszystkich dbających o bezpieczeństwo i zdrowie. Nie zawiera alergizujących zapachów. To produkt troszczący się również o Twoje zdrowie i środowisko. Produkt dedykowany także alergikom. Nie zawiera substancji zapachowych, barwników, substancji podejrzewanych o działanie zaburzające gospodarkę hormonalną i innych zbędnych substancji chemicznych. Jest delikatny dla Ciebie, przyjazny dla środowiska i skuteczny w usuwaniu plam. Doskonała efektywność prania również w niskich temperaturach. Produkt wegański.

Certyfikowany przez:

  •     Nordic Ecolabel - bezpieczy dla środowiska
  •     AllergyCertified i Asthma-Allergy Denmark - badany pod kątem alergiczności
  •     FSC - spełniają standardy gospodarki leśnej - opakowania z recyklingu
  •     RSPO - wykorzystany w produktach olej palmowy pochodzi z certyfikowanych plantacji

Derma to bezpieczny wybór dla Ciebie i środowiska!

Pojemność: 775 g.

Ilość prań: ok. 21 prań w miękkiej wodzie - 17 w średnio twardej wodzie

Skład:  5-15% środki wybielające na bazie tlenu (Sodium Carbonate Peroxide), zeolity (Zeolite), niejonowe środki powierzchniowo czynne (Laureth-9, Laureth-3)
<5% anionowe środki powierzchniowo czynne (Sodium C12-18 Alkyl Sulfate), mydło (Sodium Palmitate), zawiera również:  Sodium Sulfate, Sodium Carbonate, Sodium Bicarbonate, Aqua, TAED, Sodium Carboxymethyl Carbohydrate, Cellulose Gum, Sodium Silicate, Sodium Chloride, Enzymer (Subtilisin, Mannanase, Alpha Amylase, Lipase, Cellulase), Sodium Glycolate

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu