Zabawki dla dzieci 3-6 miesięcy

Znaleziono: 1889 produktów

Zabawki dla dzieci 3 – 6 miesięcy

Wybór zabawki dla dzieci 3-6 miesięcy to nie lada wyzwanie. Nie tylko dla rodziców, ale też dla dziadków, cioć albo wujków. Wszyscy chcą przecież znaleźć prezent, który sprawi maluchowi mnóstwo radości. Zobacz, co czeka na Ciebie na smyk.com i wybieraj spośród naszej bogatej oferty zabawek dla 3 miesięcznego i 6 miesięcznego dziecka!

Zabawki dla dzieci – 3 miesiące

To dobry wiek na zabawkę, która nadaje się do gryzienia. Gryzaki o różnych kształtach i rozmiarach mogą pomóc w czasie ząbkowania. 3-miesięczne szkraby zaczynają także chwytać przedmioty i poznawać ich strukturę za pomocą dotyku. To zatem odpowiednia pora na wszelkiego rodzaju zabawki sensoryczne. Warto stymulować także słuch i reakcje na bodźce. Stąd popularność grzechotek, a także zabawek z dzwoneczkami czy szeleszczących.

Co jeszcze sprawdzi się, jako zabawki dla 3 miesięcznego dziecka? Nie zapominajmy o książeczkach kontrastowych, a także książeczkach, które dziecko może zabrać ze sobą do kąpieli. Gdy dziecko leży, lubi widzieć nad sobą obiekty w ruchu. Może to dobry czas na karuzelkę albo pozytywkę? Zabawki dla dzieci, które skończyły 3 miesiące to, jak widać, multum możliwości, ponieważ w tym wieku wszystko, co się dzieje wokół, może być ciekawe!

Zabawki dla dzieci – 6 miesięcy

Gdy maluch jest już trochę starszy, ma wiele nowych umiejętności i zainteresowań. To odpowiedni wiek na poznawanie różnych kształtów i kolorów, a także nieznanych wcześniej dźwięków. Szkrab może docenić np. interaktywną zabawkę, wydającą różne odgłosy. 
Dobra zabawka dla 6 miesięcznego dziecka to zatem muzyczna piłka, pluszowy szeleścik, ale także duża edukacyjna mata interaktywna, która zawiera wiele elementów. 
Wiesz już, jakie wybrać zabawki dla dzieci? 3 miesiące a 6 miesięcy to spora różnica w rozwoju maluszka. Dlatego jeśli masz wątpliwości, jaką zabawkę wybrać, doświadczony sprzedawca na pewno chętnie podpowie, co może sprawdzić się najlepiej!