Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Pojazdy

Znaleziono: 647 produktów

Pojazdy zdalnie sterowane

Przekaż maluchowi kontrolę nad jednym ze zdalnie sterowanych pojazdów! Mały fan motoryzacji będzie oczarowany samochodzikiem, pozostającym pod jego pełnym panowaniem. Ofertę SMYKA tworzą m.in. pojazdy kaskaderskie o doskonałej przyczepności do podłoża. Zdalne sterowanie samochodzikiem może okazać się doskonałym treningiem umiejętności motorycznych i koordynacji ręka-oko. Zabawa autkiem to przede wszystkim wspaniałe narzędzie do spędzania czasu wolnego. Odkryj zabawki-pojazdy sterowane zdalnie na smyk.com!

 

Duże pojazdy zdalnie sterowane – zaskocz malucha

Duże pojazdy zdalnie sterowane zapraszają dzieci do jeszcze większych przygód! Spory rozmiar prezentowanych modeli idzie w parze z wyjątkową funkcjonalnością i jakością wykonania. W ofercie SMYKA znajdziesz autka terenowe typu off-road, wywrotki i koparki do zabawy na podwórku i wiele więcej! Duże samochody często osiągają imponującą prędkość. Niektóre z nich są w stanie się rozpędzić aż do 45 km/h! Na czterech kołach poszczególnych modeli obecne są zawieszenia wstrząsowe, a także tłumione amortyzatory. Dzięki temu już nic im nie stanie na przeszkodzie w trakcie jazdy.

 

Sportowe pojazdy zdalnie sterowane dla dzieci

Lamborghini, BMW, a może Ferrari? W ofercie SMYKA znajdziesz zdalnie sterowane pojazdy inspirowane największymi producentami samochodów na świecie! Imponujące autka zachwycają doskonałym odwzorowaniem detali znanych z rzeczywistych modeli. Od charakterystycznych linii nadwozia, przez spojlery, aż po znane emblematy – sportowymi samochodami-zabawkami na smyk.com będą zaskoczeni nawet rodzice! Pilot dołączony do zestawu daje maluchowi pełną kontrolę nad autkiem.

 

Terenowe pojazdy zdalnie sterowane – do jazdy wyczynowej

Terenowe pojazdy zdalnie sterowane to prawdziwa gratka małych pasjonatów jazdy na świeżym powietrzu! Dzięki temu maluch nie musi ograniczać się do zabawy w domu. Unikalna konstrukcja zabawkowych pojazdów umożliwia swobodną jazdę po nierównym terenie. Niektóre autka można obracać nawet o 360°! Zabawa na podwórku dostarczy maluchowi niezrównanej radości, jednocześnie rozwijając jego zdolności motoryczne.

 

Rolnicze zdalnie sterowane pojazdy

Traktory z dołączanymi akcesoriami przeniosą Twojego szkraba w samo centrum wiejskiego życia! Obok rolniczych pojazdów znajdziesz widły paletowe, spychacz, zgrabiarkę i inne narzędzia do pracy. Dzięki nim najmłodsi wejdą w rolę małych gospodarzy, rozwijając przy tym koordynację ręka-oko. Zdalnie sterowane pojazdy-zabawki ukażą dzieciom zadania, jakie spełniają poszczególne maszyny w procesie uprawy roślin.

 

Zdalnie sterowane pojazdy – służby ratunkowe

Niejeden brzdąc fantazjuje o udziale w akcji ratunkowej, pełnej pościgów, syren policyjnych i niebezpieczeństw. Z pojazdami zdalnie sterowanymi dla dzieci możesz chociaż częściowo spełnić jego marzenie! Dzięki autkom dostępnym na smyk.com Twoja pociecha w mgnieniu oka wcieli się w rolę strażaka, policjanta lub innego bohatera służb miejskich. Pozwól maluchowi zorganizować wyścigi, odgrywać scenki i przeżywać niesamowite przygody we własnym pokoju!