Filtruj:

Podkłady do przewijania

Znaleziono: 17 produktów

Podkłady do przewijania – niezbędne akcesoria dla niemowląt

Podkłady do przewijania dzieci zalicza się do niezbędnych akcesoriów przeznaczonych dla niemowląt. Wykorzystuje się je głównie do przewijania dzieci, jednak również dobrze sprawdzą się do zabezpieczenia materaca malucha – w ten sposób podkład ochroni materac przed przemoczeniem.

W tej kategorii znajdują się podkłady do przewijania firm, takich jak BabyOno, Panda, Akuku, czy Kindii. Posiadają różne rozmiary i są to przede wszystkim podkłady jednorazowe. Proponujemy zarówno klasyczne podkłady do przewijania, jak i biodegradowalne, które pozwolą zadbać o środowisko!

Stosowanie podkładów niesie za sobą wiele zalet – to ochrona przed zimnem, a także oszczędność czasu i prosta higiena.

Podkłady higieniczne dla niemowląt, odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka

Skóra dziecka jest wrażliwa, jednak z czasem staje się coraz to bardziej odporna na podrażnienia. Wybierając więc jednorazowe podkłady do przewijania dla noworodka, warto zwracać uwagę na ich miękkość. Ciekawą propozycję stanowią m.in. ceratowe podkłady dla niemowląt, które są wodoodporne, przyjemne w dotyku i bezproblemowe do utrzymania w czystości. To podkłady wielokrotnego użytku, przeznaczone do prania.

Podkłady higieniczne dla niemowląt to praktyczne akcesoria, dzięki którym zachowanie higieny staje się o wiele prostsze i wygodniejsze. Sprawdź dostępne w naszej ofercie podkłady jednorazowe dla niemowląt oraz te wielorazowe!