Opinie naszych użytkowników o LEGO MINDSTORMS, EV3, 31313

Marek
Recenzja dodana 04.09.2018
LEGO Mindstorms – moje marzenie od lat. A mam ich prawie 40 :). Do zakupu ostatecznie zachęciła mnie cena w SMYKu. Dzięki temu i ja, i mój mały smyk (lat 10) spełniamy swoje marzenia oraz realizujemy budowlane/programistyczne pomysły. Roboty, potwory, dziwne urządzenia – budujemy, programujemy, sprawdzamy czy i jak to wszystko działa :). Mimo ceny jest to zabawka na lata, bo można dołączać klocki z innych zestawów, dokupić dodatkowe moduły, z internetu ściągać projekty, pomysły. Zabawa się nie kończy. Miłym dodatkiem jest to, że SMYK dołącza zestaw Creator w pakiecie. Moja młodsza córka z przyjemnością buduje uroczego, niebieskiego robota :). Serdecznie polecam, wyjątkowo dobra inwestycja w zabawkę.
Jakość
 
 
 
 
 
5
Cena
 
 
 
 
 
3
Katarzyna
Recenzja dodana 02.09.2018
Pamiętam zestawy z dzieciństwa, którymi sama się bawiłam i dostarczały dużo radości. Ale to jest coś niesamowitego. Kupiłam siostrzeńcowi i nie spodziewałam się, że to jest tak rozbudowany zestaw, który pozwala zbudować aż TAK skomplikowane rzeczy. Super inteligentna zabawka, która działa na wyobraźnię. Jestem bardziej niż zadowolona :D
Jakość
 
 
 
 
 
5
Cena
 
 
 
 
 
5
Rajmund
Recenzja dodana 29.08.2018
Jest u nas w domu sporo zestawów LEGO, ale ten jest absolutnym numerem 1. Naprawdę mega, mega zestaw, z którym można zrobić właściwie wszystko na co ma sie tylko ochotę. To chyba najlepsza zabawka interaktywna, jaką dostał mój syn, która daje aż tyle możliwości i moze być zajawką do nauki programowania. Przyznam szczerze, że sam czasem nie mogę się powstrzymać... ;) Cena wysoka, ale warto na 100%!
Jakość
 
 
 
 
 
5
Cena
 
 
 
 
 
4
Michał
Recenzja dodana 28.08.2018
To najlepsza inwestycja w zabawkę dla syna! Rower za te same pieniądze kurzy się w piwnicy, konsola znudziła się po miesiącu, a Mindstorms dzieli i rządzi! Mój 12 latek składa, rozkłada, próbuje programować, wciąż obmyśla nowe sposoby wykorzystania modułów z zestawu. Warto!
Jakość
 
 
 
 
 
5
Cena
 
 
 
 
 
4
Kuba
Recenzja dodana 23.08.2018
Mam 13 lat – tata kupił mi te klocki na Dzień Dziecka. Strasznie fajne, bo mogę budować i budować, a do tego jeszcze obsługuję tabletem!!! ;). Kolegom też się podoba – ostatnio siedzieliśmy we trójkę cały weekend. Niedługo zamawiam dodatkowe sensory :D:D. Kupujcie, póki jest w tej cenie :):).
Jakość
 
 
 
 
 
5
Cena
 
 
 
 
 
3
Magdalena
Recenzja dodana 23.08.2018
Pierwszy raz widziałam ten zestaw na wystawie LEGO w Warszawie. Robił wrażenie – na mnie, dzieciach i mężu! Cena zwalała z nóg, ale udało się kupić LEGO Mindstorms jeszcze przed wakacjami. Od tej pory syn i córka układają codziennie. Oprócz zestawów, które można ułożyć z instrukcją, pojawiają się u nas w domu nowe maszyny i stwory. Fajne jest to, że do programowania i obsługi możemy używać urządzeń multimedialnych w domu – smartfona, tabletu, komputera. Szkoda, że jak byłam dzieckiem to nie było takich zabawek :). Interaktywna zabawa dla wszystkich (mąż też zachwycony!!) :).
Jakość
 
 
 
 
 
5
Cena
 
 
 
 
 
4
Maja Zych
Recenzja dodana 02.06.2013
Syn dostał te klocki na komunię od rodziców chrzestnych. Jak tylko zobaczyłam ich cenę to byłam przerażona… Ale muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że będą dla niego większą frajdą niż rower. Klocki nie są zwykłymi klockami, ale bardzo interaktywną konstrukcją, która zainteresuje dziecko na bardzo długi czas. Zbudowanego robota można programować, ma wszystkie czujniki ruchu itp. Co prawda mieliśmy troszkę kłopot z jego złożeniem, ale po ułożeniu wrażenie jest fenomenalne.
Jakość
 
 
 
 
 
5
Cena
 
 
 
 
 
3
Obsługa klienta

Formularz kontaktowy

+48 22 448 00 00

Czynne:

pon.-pt.: 08:00-21:00

sob.:      09:00-21:00

ndz.:      10:00-18:00