Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Rozmiar

więcej

Wiek

więcej

Kolor

Cena

pokaż

Licencja

Marka

Materiał

Dostępność

Rękawiczki

Znaleziono: 308 produktów

Rękawiczki dla dzieci

Zimą dzieci spędzają sporo czasu na dworze. Lepienie bałwanów, rzucanie się śnieżkami, czy jazda na sankach to ulubione zajęcia najmłodszych! Aby jednak zabawa była bezpieczniejsza i bardziej komfortowa – warto wybrać dla malucha odpowiednie rękawiczki dziecięce.
 
Na smyk.com znajdziesz dziecięce rękawiczki w najróżniejszych wariantach. W najmroźniejsze dni zdecydowanie najlepiej sprawdzą się klasyczne modele, które osłaniają całe dłonie, nadgarstki i palce. Materiały, z których zostały wykonane, zwiększają komfort termiczny dłoni malucha, a na wyjątkowo deszczowe lub śnieżne dni dobrym wyborem będą również rękawiczki wodoszczelne dla dzieci. To także świetny wybór, gdy planujecie wspólny wyjazd zimowy lub naukę jazdy na nartach. Rękawiczki nieprzemakalne dla dzieci pomogą chronić dłonie malucha nawet wtedy, gdy śnieżna zabawa trwa na całego!

Rękawiczki dziecięce dla maluchów w każdym wieku

W tej kategorii znajdziesz nie tylko dziecięce, ale również niemowlęce rękawiczki. Przy wyborze rękawiczek dla najmłodszych warto zwrócić szczególną uwagę na materiał wykonania. Dobrze sprawdzają się przyjemne w dotyku, miękkie materiały, ponieważ skóra niemowlęca jest podatna na wszelkie podrażnienia i podobne reakcje, zatem bardziej szorstkie materiały mogą nie być dobrym rozwiązaniem. 

Wybierając rękawiczki zimowe dziecięce, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich rozmiar. Powinny być odpowiednio dopasowane do dłoni i palców. Nie mogą się zsuwać i być za duże, bowiem to uniemożliwi wykonywanie nawet najprostszych ruchów. Z kolei za ciasne rękawiczki mogą ograniczać swobodę i zmniejszać wygodę malucha. 

Ciekawą propozycję stanowią rękawiczki dziecięce zimowe ze sznurkami. Ryzyko ich zgubienia zostaje zminimalizowane, bowiem są ze sobą połączone. W przedszkolu, czy w szkole, łatwo o stracenie jednej z rękawiczek, zwłaszcza gdy dziecko nie ma dostępu do szafki, a jedynie do wieszaków.