Rummikub Classic, gra towarzyska

92,90
(13)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
10
3
2
1

Średnia ocena

4.2
Ocena ogólna
4.2
Jakość
4.2
Cena
4.2

Opinie naszych użytkowników

2 z 2
Lucek
Recenzja dodana 15.06.2013
Staramy się, żeby nasze dzieci głównie miały gry edukacyjne i strategiczne. Jakiś czas temu kupiliśmy rummikub i to był świtny pomysł. Bardzo fajna gra, która uczy logicznego myślenia i przewidywania. Do tego dochodzi element rywalizacji i chęć wygranej. Mądra gra, idealna dla młodszych i starszych. Polecam!!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
4
Cena
4
Łukasz
Recenzja dodana 23.01.2013
Gorąco polecam grę Rummikub wszystkim, ponieważ jest niezwykle wciągającą i wymagającą grą zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zasady gry są proste, a dorośli którzy grali w karcianą grę remik docenią możliwości Rummikub'a. Gra oprócz prostego ukłdania sekwensów daje możliwość dokonywania różnych logicznych kombinacji już ułożonych sekwensów w celu wygrania gry. Jest to niezwykle ważne zarówno u młodszych, jak i starszych graczy, ponieważ taka zabawa poprawia zarówno koncentrację, spostrzegawczość i kreatywność, które w tej grze są nieocenione przy tworzeniu kolejnych kombinacji istniejących jak i nowych sekwensów, przy wykorzystaniu tych, które zostały już wyłożone.Polecam jeszcze raz tą grę jako wspaniałą rozrywkę nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny i ich znajomych.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
4
Cena
4
Monika Kowalska
Recenzja dodana 18.12.2012
Chciałam polecić tą grę zarówno dorosłym jak i dzieciom. Gra dla 2-4 osób - łączy w sobie cechy znanych gier w karty przy użyciu prostych kostek do gry. Uczy spostrzegawczości i wymaga użycia wyobraźni, przy okazji uczy cyferek - idealna na początek szkoły. Można się w tej grze wykazać umiejętnością logicznego myślenia. Gra bez wątpienia warta swojej ceny! Polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4