Opis produktu
Materiał i pielęgnacja
Specyfikacja
Mom's Care, kontrastowa zawieszka do smoczka
Inne z tej kategorii
Recenzje
4.9/5
na podstawie 39 ocen
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com". Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.Dodaj recenzję
Recenzja dodana 30.06.2023
(1) (0)
Zgłoś
Śliczne i za nieduże pieniądze. Dodaje szyku w wózku. Stylowe, ale nie jedno z tych, od których snobizm aż kipi. 🤭
Recenzja dodana 22.06.2023
(0) (0)
Zgłoś
Córka niestety nie chce smoka.. :( ale zawieszka się bawi :)
Recenzja dodana 05.01.2023
(1) (0)
Zgłoś
Ekstra jakość i podoba się bobasowi - czego chcieć więcej? Mimo stałego ogryzania zapięcia, nic się złego nie dzieje, więc jest bardzo bezpieczna. Można też spokojnie prać w pralce. Oczko do przywiązania smoczka czy gryzaka jest fajne, bo dość długie w porównaniu do innych smyczek.
Recenzja dodana 07.12.2022
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo dobrej jakości zapinka nic sie nie dzieje- spokojnie mozna prać.
Recenzja dodana 26.11.2022
(1) (0)
Zgłoś
Rewelacja!!! Bardzo polecam. Idealne zapięcie bez żadnych ostrych krawędzi. Cudowna jakość! Nie ma lepszej zawieszki. Sprawdza się również jako zawieszka do zabawek i jest zabawką sama w sobie
Recenzja dodana 10.11.2022
(0) (0)
Zgłoś
Zawieszka, zabawka i gryzak w jednym. Córka ją uwielbia. Polecam
Recenzja dodana 20.09.2022
(1) (0)
Zgłoś
Najlepsza zawieszka. Synek ją uwielbia. Wystające metki i kolory przykuwają uwagę. Łatwa w czyszczeniu, wystarczy wrzucić do pralki.
Recenzja dodana 28.07.2022
(1) (0)
Zgłoś
fajna sprawa, można przyczepić inne zabaweczki,aby się nie zgubiły nie wypadły np z wózka
Recenzja dodana 01.07.2022
(0) (0)
Zgłoś
Super zawieszka dziecko jest zainteresowane bawi się zawieszka.
Recenzja dodana 22.05.2022
(0) (0)
Zgłoś
Synek ma 5 miesięcy i od razu mu się spodobała. Bardzo ładne, żywe kolory, mięciutka. Na zdjęciu wygląda na troszkę większą, ale i tak bardzo fajna




















