Mia i ja, 2-częściowy komplet pościeli, 160x200 cm

Inne z tej kategorii

Recenzje

4/5

na podstawie 13 ocen

5
0
4
13
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 02.03.2016
(0) (0)
Zgłoś
Materiał dość cienki i miała rozdarcie, bez szału.
Recenzja dodana 08.06.2015
(0) (0)
Zgłoś
Świetna pościel z postacią z ulubionej bajki. Mia jak się okazało nawet trochę większa niż moja córcia - porównanie sprawiło dużo radości. Zapinana na zamek:)
Recenzja dodana 05.06.2015
(0) (0)
Zgłoś
Pościel bardzo dobra jakościowo, nic się z nią nie dzieje po upraniu. Super kolorystyka. Bardzo dobry prezent dla miłośniczek bajki Mia i ja.
Recenzja dodana 28.05.2015
(0) (0)
Zgłoś
piękna, dobra gatunkowo, miła dla ciała, nie spiera się, kolory po kilku praniach są jak "nowe", bez wahania polecam!
Recenzja dodana 25.02.2015
(0) (0)
Zgłoś
Pościel zakupiłam swojej 7- letniej Hani, jest niezwykle zadowolona.Pościel jest bardzo dobrze wykonana,mięciutka i bajkowo kolorowa.Kolory nie spierają się. Wystarczy tylko się w nią otulić,a spokojne sny same przychodzą.Poleca Hania!!
Recenzja dodana 18.02.2015
(0) (0)
Zgłoś
delikatne kolory. nic się nie dzieje po praniu. przyjemna w dotyku. polecam
Recenzja dodana 12.02.2015
(0) (0)
Zgłoś
super pościel, bardzo ładny , kolorowy i wyrazny nadruk
Recenzja dodana 02.01.2015
(0) (0)
Zgłoś
bardzo fajny zestaw pościelowy. Dziecko zachwycone! Polecam!
Recenzja dodana 01.01.2015
(0) (0)
Zgłoś
pościel faktycznie piękna kolorystycznie, przyjemna w dotyku, po praniu nic się z nią nie dzieje. Jedyna wada to to,że poszewka na poduszkę jest strasznie krzywo uszyta i gdyby córcia od razu nie chciałaby w niej spać to bez wątpienia bym ją zwróciła.Mam tylko nadzieję, że to pojedyńczy przypadek odnoście tego felernego szycia.
Recenzja dodana 11.11.2014
(0) (0)
Zgłoś
Zarówno kolorystycznie jak i ze względu na bohaterkę na posieli może być super prezentem dla fanek bajki mia i ja. Koror i kształt pozostają bez zmian po nawet wielokrotnym praniu. Bardzo gorąco polecam.