Opis produktu
Materiał i pielęgnacja
Specyfikacja
Cool Club, Kurtka dziewczęca z kapturem, jasnoróżowa, Myszka Minnie
Inne z tej kategorii
Inne z tej marki
Recenzje
5/5
na podstawie 22 ocen
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com". Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.Dodaj recenzję
Recenzja dodana 15.03.2024
(0) (0)
Zgłoś
kurtka bardzo ładnie wygląda na żywo, super milutki kożuszek w środku, dobrze wygląda, piękny delikatny różowy kolor kurteczki , jakość pierwsza klasa, polecam!!!! kupiona za ok 60 zł i warta ceny
Recenzja dodana 21.11.2022
(0) (0)
Zgłoś
Prześliczna kurteczka, idealna na zimę. Córka uroczo wygląda z tą myszką na pleckach. Jest cieplutka i pięknie wykonana, nie żałuję zakupu i z czystym sumieniem polecam! :))
Recenzja dodana 10.11.2022
(0) (0)
Zgłoś
Kurteczka jest super bardzo ładnie uszyta a przede wszystkim cieplutka bo obszyta jest w środku super milutkim futerkiem . Rozmiar super córeczka nosi 74 i pasuje nawet jest trochę większą ale to dobrze będzie na całą zimę. Kupiona na promocji ale i tak była by warta swojej ceny beż promocji
Recenzja dodana 09.11.2022
(0) (0)
Zgłoś
Kurtka prześliczna z cudownym miękkim futerkiem,dodatkowo praktyczne ściągacze przy rękawkach
Recenzja dodana 08.11.2022
(0) (0)
Zgłoś
Jakościowo bardzo dobry produkt, obawiałam się czy materiał nie będzie zbyt sztywny ale zupełnie niepotrzebnie, nosi sie super. Kurtka cieplutka, bardzo ładnie uszyta. Super wygląda na dziecku.
Recenzja dodana 08.11.2022
(1) (0)
Zgłoś
Kurteczka jest świetna bardzo ładnie uszyta i miła w dotyku a przede wszystkim cieplutka bo obszyta jest w środku milutkim ciepłym futerkiem SUPER
Recenzja dodana 31.10.2022
(0) (0)
Zgłoś
przepiękna kurteczka, cieplutka, miła w dotyku. pięknie w niej wygląda córka. jest identyczna jak na zdjęciu, bardzo polecam. wzięłam rozmiar wiekszą :)
Recenzja dodana 23.10.2022
(0) (0)
Zgłoś
Kurteczka jest śliczna. Córka nosi 86 ale kurteczka w tym rozmiarze miała za krótkie rękawy, chociaż większość rzeczy w tym rozmiarze jest na córkę luźnych bo jest bardzo szczupła, wymieniliśmy na 92 i jest ok. Do kurteczki zamówiliśmy śniegowce z minnie i to jest super komplet.
Recenzja dodana 21.10.2022
(0) (0)
Zgłoś
Kurtka jest piękna i miła w dotyku❤️Córka bardzo zadowolona 🥰
Recenzja dodana 20.10.2022
(0) (0)
Zgłoś
Śliczna, cieplutka, prezentuje się pięknie, córka nosi aktualnie 86 ale wzięłam 92, jest dobra 👍🏻






























