Cool Club, Kapcie dziewczęce, jasnoróżowe, Zdrowa Stopa

Inne z tej kategorii

Cool Club, Kapcie dziewczęce, różowe, Barbie

Cool Club

Cool Club, Kapcie dziewczęce, różowe, Barbie

39,00 59,99 -35%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Kapcie dziewczęce, fioletowe, Lilo i Stitch

Cool Club

Cool Club, Kapcie dziewczęce, fioletowe, Lilo i Stitch

39,00 59,99 -35%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły

Inne z tej marki

Cool Club, Piżama dziewczęca, niebieska

Cool Club

Cool Club, Piżama dziewczęca, niebieska

34,00 49,99 -32%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

29,00 59,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

2.1/5

na podstawie 7 ocen

5
2
4
0
3
0
2
0
1
5
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 09.02.2025
(1) (0)
Zgłoś
Nie polecam. Drogie a bardzo słabej jakości. Rzepy się odkleiły. Dodatkowo obcierają w kilku miejscach. To kolejne kapcie ze smyka które bardzo szybko się rozkleiły, po kilku tygodniach wyglądają strasznie. Kolejny raz jak tak bedzie to zamierzam reklamować bo to przykre
Recenzja dodana 18.01.2025
(0) (0)
Zgłoś
Porażka,Córka wogole niechciała ich nosić, twarde,sztywne.Tylko kolor ok.
Recenzja dodana 07.11.2024
(2) (0)
Zgłoś
Ja również nie polecam. Rzepy słabe -odklejają się. Nie warte swojej ceny. Zresztą żadnej ceny.
Recenzja dodana 21.10.2024
(2) (0)
Zgłoś
Rozkleiły się po 3 miesiącach użytkowania. Nie polecam.
Recenzja dodana 24.02.2023
(0) (1)
Zgłoś
Kapcie porażka , wytrzymały 2 mc . Wkładka cały czas się odkleja i przesuwa na przodzie również się rozklejają. Nie warte zakupu :(
Recenzja dodana 11.09.2022
(1) (1)
Zgłoś
kapcie bardzo fajne duży plus za skórzana profilowaną wkładkę. rozmiar zgodnie z tabelą. miękkie elastyczne podeszwy. polecam
Recenzja dodana 27.08.2022
(1) (0)
Zgłoś
Buty bardzo miękkie i elastyczne. Odpowiednie na szeroką stopę z wysokim podbiciem. Polecam :-)