Cool Club, Buty zimowe chłopięce, pachnące, brązowe, ocieplane, podeszwa Bio-Protect

Inne z tej marki

Recenzje

4.9/5

na podstawie 8 ocen

5
7
4
1
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 22.06.2023
(0) (0)
Zgłoś
Super buty zimowe dla dziecka, nie przeciekły w kontakcie z kałużą, także tym bardziej nic się nie działo na śniegu
Recenzja dodana 02.03.2023
(0) (0)
Zgłoś
Buty są cudowne. Najlepsze jakie udało mi się kupić przez internet. Przy wyborze rozmiaru sugerowałam się tabelą w opisie. Służyły całą zimę i są jak nowe . Zostaną dla młodszego brata. A podeszwa nadal pachnie! Bardzo wygodne i ciepłe warte każdej ceny. Nie przemokły ani razu a dzięki czubkom z gumy w ogóle nie są zniszczone. Jeśli pełna rozmiarówka pojawi się na kolejny sezon kupuje z zamkniętymi oczami.
Recenzja dodana 11.12.2022
(0) (0)
Zgłoś
Świetne butki, mogę polecić z czystym sumieniem :) synek mówi, że ciepłe i wygodne.
Recenzja dodana 18.11.2022
(0) (0)
Zgłoś
Buciki, śliczne i pachnące. Mają elastyczną podeszwę, wydają się cieplutkie i wygodne.
Recenzja dodana 24.10.2022
(0) (0)
Zgłoś
Wnuczka zadowolona. Rzeczywiście numeracja zaniżona. Musiałam wymienić o numer większe z 26 na 27. Są ciepłe i wygodne. Cena o 1/3 niższa, super.
Recenzja dodana 09.10.2022
(0) (1)
Zgłoś
Duże ocieplenie w środku. Podeszwa elastyczna, w sam raz na pierwsze kroki na śniegu. Rozmiar zgodny z tabelą. Pięknie pachną. Jak za zimowe buty z atestem cena konkurencyjna do innych znanych firm.
Recenzja dodana 17.09.2022
(0) (2)
Zgłoś
Buty piękne, cieplutkie i bardzo mięciutkie, dodatkowym atutem jest guma na czubku bucika dzięki czemu z pewnością szybko nie zostaną zniszczone(albo nawet wcale)rozmiar zgodny z opisem,wkladka w rozmiarze 24 ma 15,8cm.Polecam
Recenzja dodana 16.09.2022
(5) (0)
Zgłoś
buciki śliczne, cieplutkie, wewnątrz futerko i na wkładce też, łatwo się zakłada dziecku, jedynie rozmiarówka wprowadza w błąd, rozm. 22 ma długość wkładki zmierzona miarką osobiście max. 14 cm, nie jak podają 14,4