Cool Club, Bluza dziewczęca, różowa, króliczek, polar

Inne z tej kategorii

Cool Club, Bluza dziewczęca, rozpinana, różowa

Cool Club

Cool Club, Bluza dziewczęca, rozpinana, różowa

19,00 39,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Bluza dziewczęca, rozpinana, zielona

Cool Club

Cool Club, Bluza dziewczęca, rozpinana, zielona

19,00 39,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły

Inne z tej marki

Cool Club, Body dziewczęce z krótkim rękawem, różowe

Cool Club

Cool Club, Body dziewczęce z krótkim rękawem, różowe

9,00 19,99 -55%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Body dziewczęce z krótkim rękawem, mix, zestaw, 2 szt.

Cool Club

Cool Club, Body dziewczęce z krótkim rękawem, mix, zestaw, 2 szt.

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Legginsy dziewczęce, różowe

Cool Club

Cool Club, Legginsy dziewczęce, różowe

9,00 19,99 -55%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Legginsy dziewczęce, różowe

Cool Club

Cool Club, Legginsy dziewczęce, różowe

13,00 25,99 -50%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

4.8/5

na podstawie 11 ocen

5
10
4
0
3
1
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 14.01.2021
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo ładny polar, choć trochę cienki. Dość luźny.
Recenzja dodana 06.01.2021
(0) (0)
Zgłoś
Nowa jest piękna, miła i wygodna. Po 5 praniu jest niestety do wyrzucenia...
Recenzja dodana 10.12.2020
(0) (0)
Zgłoś
Śliczna, przyjemna w dotyku. Ogólnie rozmiar 62 cm jest dobry ale przy szyjce jest trochę za mała. Nie można zapiąć zamka do końca. Bardziej na szczupłe dziecko.
Recenzja dodana 23.11.2020
(0) (0)
Zgłoś
Świetna, wygodna, na końcu rękawka zwężenie, dzięki czemu nie podwija się. U nas stale w użyciu pod kurtkę- polecam. Na dodatek nie mechaci się i ma piękny kolor.
Recenzja dodana 21.11.2020
(0) (0)
Zgłoś
Polar cienki ale ciepły, dobrze skrojony, rozmiarówka może ciut większa. Bardzo nam przypadł do gustu!
Recenzja dodana 24.10.2020
(1) (0)
Zgłoś
Fajna polarowa bluza. Cena w promocji ok. Polecam :)
Recenzja dodana 27.09.2020
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo dobra jakosc, po praniu sie nie mechaci, slicznie sie prezentuje na dziecku
Recenzja dodana 23.09.2020
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo Fajna bluza, idealna na nadchodzącą zimę. Śliczny motyw króliczka
Recenzja dodana 15.09.2020
(1) (0)
Zgłoś
Bluza rewelacyjna rozmiar odpowiedni, sprawdzi się na jesienne ciepłe dni ,a także pod kurtkę
Recenzja dodana 15.09.2020
(1) (0)
Zgłoś
Bardzo fajna bluza z polaru. Jestem zadowolona z zakupu.