Chicco, NaturallyMe, laktator elektryczny

Indeks: 6226289

4.2 (5 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 389,00 zł499,00 zł
Oszczędzasz: 110,00 zł (22%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Laktator elektryczny Chicco NaturallyMe dla komfortowego odciągania mleka - wyrób medyczny

Karmienie piersią jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakie mama może dać dziecku. Czasami jednak mamy stykają się z sytuacjami komplikującymi to zadanie. Laktator elektryczny Chicco NaturallyMe jest cennym sprzymierzeńcem już od pierwszych dni. Pomaga odciągnąć mleko efektywnie, w spokoju i komforcie. Przydaje się do stymulacji produkcji mleka, jest nieoceniony w przypadku podrażnienia, obrzęku i bólu sutków, ale także pomocny w sytuacjach, kiedy mama w porze karmienia musi być poza domem (na przykład gdy wraca do pracy).

Laktator elektryczny Chicco Naturallyme:

Naśladuje naturalny sposób ssania dziecka - 2 fazy pracy laktatora naśladują 2 fazy rytmu ssania dziecka:

 • szybsza faza stymulacji pobudza przepływ mleka (przez pierwsze 2 minuty)
 • wolniejsza faza odciągania zapewnia właściwy wypływ pokarmu (automatyczne przełączenie po 2 minutach fazy stymulacji)

Jest intuicyjny i dostosowany do potrzeb - posiada 10 poziomów intensywności w obu fazach odciągania pokarmu, dzięki czemu można dostosować odciąganie do potrzeb i preferencji

 • Intuicyjne przyciski zapewniają możliwość zmiany parametrów odciągania za jednym dotknięciem
 • Wyświetlacz cyfrowy gwarantuje łatwy podgląd czasu i intensywności odciągania mleka.
 • Zapamiętuje ustawienia z ostatniego cyklu odciągania pokarmu, dzięki czemu automatycznie zastosuje preferowane ustawienia przy kolejnym użyciu.
 • Jest niezwykle cichy.

Zapewnia niezwykłą wygodę

 • Ergonomiczna muszla laktatora jest ustawiona pod odpowiednim kątem, dzięki czemu zapewnia wygodną pozycję podczas odciągania.
 • Delikatna nakładka z miękkiego silikonu z aksamitną powłoką “mum effect” dostosowuje się do piersi i jest łagodna dla skóry

Jest praktyczny

 • Laktator jest kompatybilny z butelkami Chicco Natural Feeling (ze smoczkiem o specjalnym kształcie, dostosowanym dla noworodków).
 • Dołączony smoczek 0+ z serii NaturalFeeling pozwala natychmiast podać mleko dziecku, a nakrętka pozwala na bezpieczne przechowywanie.
 • Może być zasilany z baterii lub po podłączeniu do zasilacza sieciowego.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
4
3
2
1
1

Średnia ocena

4.1
Ocena ogólna
4.2
Jakość
4.2
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
AURELIA
Recenzja dodana 17.06.2021
Laktator niestety nie spełnił moich oczekiwań, jedynie na początku do rozkręcenia laktacji w porządku ale na dłuższe użytkowanie, na które nie byłam przygotowana wymięka. Z czasem dość szybko zużywa się silikonowa nakładka po sterylizacji, przez co źle przylega do piersi i pokarm wycieka z laktatora. Pza tym jak dla mnie ma słaba moc. Musiałam zainwestować w inny laktator po miesiącu używania tego.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1
zabka102
Recenzja dodana 11.04.2021
Laktator spełnia oczekiwania w 100%. Jakość - super, wygląd - ekstra, prosty w obsłudze, bardzo praktyczny i nie zajmuje dużo miejsca. Posiada wiele stopni odciągania, od na prawdę delikatnego po intensywne. I co ważne, posiada 2-minutowy tryb „pobudzania” brodawki. W trybie tym można regulować moc „ciągnięcia”. Produkt mocno konkurencyjny dla „mercedesa” wśród laktatorów. Z czystym sumieniem polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Joanna
Recenzja dodana 01.03.2021
HIT! Najlepszy laktator na rynku, fazy ssania dostosowują się do etapu laktacji - w szpitalu zaraz po narodzeniu dziecka pomógł mi ją rozkręcić, znacznie delikatniej niż te szpitalne "cuda" na oddziale, później jest niezastąpiony przy nawale i odciąganiu mleka na wyjścia. Bardzo polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Ola
Recenzja dodana 07.01.2021
Najlepszy! To mój drugi laktator, przy pierwszym miałam inny pewnej znanej marki ;) i NaturallyMe biję go na głowę. Szalenie przydatny wyświetlacz z odliczaniem czasu odciągania - przy rozkręcaniu laktacji, to bardzo przydatne. DO tego cichy, estetyczny z wieloma trybami odciągania - sprawdza się przy początkowo wrażliwych piersiach, a później tych zaprawionych w bojach :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
wiola
Recenzja dodana 27.11.2019
Poleciła mi go położna w szkole rodzenia. Jedne z lepiej wydanych pieniędzy w życiu :)
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4