Adamigo, Kukuryku, gra familijna

36,49
(21)

Inne z tej kategorii

Kukuryku, Pełny kurnik, gra familijna

Kukuryku

Kukuryku, Pełny kurnik, gra familijna

21,99
Dodaj do koszyka
Kukuryku, Kim jestem? gra familijna

Kukuryku

Kukuryku, Kim jestem? gra familijna

35,99
Dodaj do koszyka
Piatnik, Honeycombs, Plastry Miodu, familijna gra logiczna

Piatnik

Piatnik, Honeycombs, Plastry Miodu, familijna gra logiczna

72,99
Dodaj do koszyka

Recenzje

4.2/5

na podstawie 21 ocen

5
5
4
16
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 26.05.2022
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo fajna gra rodzinna. Może nie ma przy niej nie wiadomo ile śmiechu, ale córka chętnie gra (3-4lata)
Recenzja dodana 19.09.2021
(0) (0)
Zgłoś
świetna gra, dużo przy niej śmiechu i zabawy 😀 cała rodzina uwielbiamy w to grać
Recenzja dodana 12.02.2021
(0) (0)
Zgłoś
Super gra, proste zasady, moja 2,5 letnia córeczka bardzo lubi w nią grać. Polecam
Recenzja dodana 25.04.2020
(1) (0)
Zgłoś
Wspaniała zabawa, wiele radości, wiele możliwości na grę nawet z 2latkiem
Recenzja dodana 13.04.2020
(1) (1)
Zgłoś
Bardzo fajna gra rodzinna która wywołuje uśmiech na twarzy jest też nutka rywalizacji :) i ma bardzo proste zasady więc spokojnie nadaje się dla małego przedszkolaka
Recenzja dodana 15.03.2016
(2) (0)
Zgłoś
chętnie gamy z cała rodziną. Gra dla dzieci od 3 lat.
Recenzja dodana 09.03.2016
(1) (0)
Zgłoś
zabawna i rozluźniająca gra dla całej rodziny. Dziewczynki 3 i 5 lat bawiły się doskonale a my z nimi, polecam!!!
Recenzja dodana 17.02.2016
(0) (0)
Zgłoś
Świetna zabawa dla całej rodziny! Dużo zabawnych sytuacji i dużo śmiechu, ponieważ każdy musi naśladować zwierzęce odgłosy :)
Recenzja dodana 02.01.2016
(1) (1)
Zgłoś
Super gra, ma proste zasady, które z łatwością opanują nawet maluchy (u mnie gra w nią czterolatka). Uczy spostrzegawczości i jednocześnie bawi. Można grać tylko we dwoje, ale też i na więcej osób. Szczerze polecam i młodszym i starszym dzieciom.
Recenzja dodana 09.11.2015
(0) (0)
Zgłoś
niedroga, ciekawa i godna polecenia gra dla całej rodziny, fajna zabawa, dużo radości, dobry sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny.