Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Wiek

Cena

pokaż

Marka

więcej

Hey clay

Znaleziono: 37 produktów

Plastelina Hey Clay

Hey Clay to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej plasteliny albo modeliny. Masa jest bardzo plastyczna, więc łatwo formować z niej dowolne kształty. Co więcej, plastelina Hey Clay nie brudzi i łatwo zasycha na powietrzu. Jeśli chcemy zachować ulepioną figurkę, wystarczy pozostawić ją na około dobę, a masa stwardnieje. Jeśli chcemy ulepić coś innego, wystarczy, że plastelina Hey Clay trafi z powrotem do pudełka. Dzięki szczelnie zamkniętym, plastikowym pojemniczkom, jest odporna na wysychanie, więc można jej użyć do zabawy kolejny raz. 

To jednak nie koniec zalet, jakie ma Hey Clay. Plastelina zyskała dużą popularność wśród dzieci przede wszystkim za sprawą dokładnych instrukcji, jak ulepić określoną postać albo zwierzę. W każdym zestawie znajduje się pewna ilość masy w kilku kolorach – dokładnie tych, które są potrzebne do wykonania elementów pokazanych w instrukcji. Co więcej, po stworzeniu wybranej figurki według wytycznych, pozostaje zapas modeliny Hey Clay do własnych, twórczych eksperymentów. 

Co można ulepić z plasteliny Hey Clay?

Małe zestawy modeliny Hey Clay są przygotowane w ten sposób, aby dziecko mogło ulepić jedną, wybraną postać widoczną na pudełku. Większe zestawy to więcej pojemników i - co za tym idzie, możliwość ulepienie nie jednej, a kilku figurek z jednej kategorii. Plastelina Hey Clay jest przeznaczona dla dziewczynek i chłopców, bo wybór różnych opcji jest spory, więc rodzicowi łatwiej dopasować pakiet do zainteresowań dziecka. 

Modelina Hey Clay i specjalna aplikacja

Zabawa plasteliną Hey Clay może przenieść się także do cyfrowego świata. To za sprawą aplikacji Hey Clay, w której można znaleźć jeszcze więcej twórczych pomysłów na wykorzystanie masy. Aplikacja jest dostępna w języku polskim. Część pomysłów na figurki do ulepienia możliwa jest do wyświetlania za darmo, a dostęp do innych wymaga dokonania drobnych opłat. 

Zastanawiasz się ile kosztuje Hey Clay? Cena zależy oczywiście od wielkości zestawu. Mniejsze to koszt ok. 30 zł, a większe - ok. 100 zł. Dzięki rabatom i promocjom na poszczególne produkty, można jednak znaleźć okazję i zapłacić mniej.