LEGO Marvel

Znaleziono: 46 produktów

LEGO Marvel

Pełne tajemnic i niesamowitych wydarzeń uniwersum Marvela od lat zachwyca dziecięcych i… dorosłych entuzjastów fantastyki! Superbohaterowie obdarzeni niezwykłą mocą, ekscytujące pojazdy, kreatywne gadżety i zaawansowane konstrukcje – ofertę SMYKA tworzą najlepsze akcesoria, znane ze świata komiksów, filmów i przeróżnych gier. Do tej wyjątkowej serii dołączają również zestawy LEGO Marvel! Przenieś swojego brzdąca do magicznego uniwersum superbohaterów i zapewnij mu wielogodzinną rozrywkę. Być może i Ty zachwycisz się konstrukcjami LEGO Marvel i dołączysz do wspólnej zabawy?

Marvel – LEGO dla wszystkich

LEGO Marvel zestawy to doskonała rozrywka dla całej rodziny! Superbohaterowie znani z filmowych produkcji zachwycą dorosłych i starsze dzieci. Cała kolekcja klocków tworząca ofertę SMYKA inspirowana była popularnymi komiksami i kinowymi hitami. Rozbudź wyobraźnię brzdąca z klockami LEGO Marvel i zachęć go do lepszego zapoznania się z historią ulubionych postaci!

Wybierając Marvel klocki LEGO, nie zapomnij o tym, że łączenie poszczególnych elementów może być doskonałą formą rozwoju malucha. W myśl zasady – nauka przez zabawę! Wznoszenie monumentalnych konstrukcji może wspomóc w rozwoju koncentracji, zdolności manualnych, a także myśleniu abstrakcyjnym. LEGO Marvel klocki to jednak przede wszystkim pozytywny wpływ na wyobraźnię przestrzenną!

Budowa konstrukcji i pojazdów znanych z filmowego uniwersum wiąże się również z korzyściami dla dorosłych fanów. Klocki LEGO Marvel to czas dla Ciebie, kiedy możesz całkowicie się wyciszyć i poświęcić swojej pasji.

Fantastyczne zestawy Lego Marvel

Laboratorium Shuri, sala tronowa króla Namora, a może piętrowa zbrojownia Iron Mana? Odkryj porywające LEGO Marvel Avengers – zestawy po brzegi wypełnione klockami o różnych kolorach i kształtach. Z licznych elementów Twój brzdąc zbuduje konstrukcje, przenoszące go prosto do świata superbohaterów. Wzniesione zestawy staną się idealną przestrzenią do odtwarzania ulubionych scen z komiksów i gier! Być może Twój maluch postanowi na nowo napisać zdarzenia z superbohaterami w roli głównej? Odkryj fantastyczne zestawy LEGO Marvel tworzące ofertę SMYKA!

Czy wiesz, że zestawy LEGO Marvel można łączyć z klockami należącymi do innych serii duńskich klocków? W tym momencie wyobraźnia brzdąca jest jedynym ograniczeniem! Otwórz przed dzieckiem nieskończone możliwości łączenia i tworzenia nowych postaci, pojazdów i epickich konstrukcji!

Unikalne postacie i pojazdy w LEGO Marvel

Zestawy LEGO Marvel przypadną do gustu wszystkim entuzjastom fantastycznych pojazdów! Z duńskich klocków Twój smyk może ułożyć zaskakujące motocykle i naszpikowane gadżetami samochody. Zanim się obejrzysz, w pokoju brzdąca zobaczysz statek kosmiczny, gotowy do walki z siłami zła! Doskonałym dodatkiem do udanej zabawy będą ludziki LEGO Marvel, takie jak LEGO Marvel Spiderman, mocarny Hulk czy kultowy bohater filmowych hitów – Iron Man.

LEGO Marvel – Spider-Man, Hulk i inne figurki

W ofercie SMYKA czekają zestawy dla prawdziwych entuzjastów zabawy figurkami ze świata superbohaterów. Odkryj wierne repliki postaci znanych z epickiego uniwersum! Iron Man, Kapitan Ameryka, Wolverine, a nawet Miles Morales – ludziki LEGO Marvel to doskonały prezent dla każdego fana fantastycznego świata bohaterów.

Ruchome figurki LEGO Marvel to idealny sposób na rozwijanie wyobraźni i tworzenie niekończących się opowieści. Dołącz do malucha i wspólnie przeżyjcie przygody z superbohaterami w roli głównej! Dzięki ruchomym elementom wcielanie się w rolę ulubionych postaci jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wspólna zabawa jest jednocześnie doskonałą okazją do zbudowania trwałej więzi z maluchem i spędzenia cennego czasu razem.

Epickie hełmy z klocków LEGO Marvel

Znudziły Ci się standardowe zestawy LEGO Marvel z oferty SMYKA? Odkryj porywającą ofertę epickich hełmów, wykonanych w całości z duńskich klocków! Dostępne egzemplarze stanowią prawdziwe wyzwanie konstrukcyjne – nawet dla dorosłych budowniczych. Wzniesiona budowa będzie jednak przyciągać uwagę wszystkich obserwatorów i stanowić doskonałą dekorację w pokoju. Zestawy LEGO Marvel dla dorosłych są źródłem przyjemności jeszcze długo po zakończeniu pracy nad ich składaniem! Dzięki temu każde pochylenie się nad duńskimi klockami jest równoznaczne z odprężeniem i naładowaniem baterii.

LEGO Marvel Super Heroes – zestawy z popularnej gry

W ofercie SMYKA znajdziesz coś dla miłośników popularnej gry, osadzonej w uniwersum superbohaterów. Zestawy LEGO Marvel Super Heroes! Od teraz możesz Twój brzdąc może przenieść wspaniałą rozrywkę z ekranu komputera prosto na dywan w salonie.

Zestawy LEGO Marvel to połączenie dwóch światów: niesamowitego uniwersum Marvela i uznanych na całym świecie duńskich klocków. Dzięki serii Super Heroes najmłodsi mają niepowtarzalną szansę na udaremnienie złowieszczych planów Doktora Dooma i Lokiego. Dostępne zestawy umożliwiają ponowne napisanie scenariusza popularnej gry i uratowanie Ziemi przed antagonistami. Nie zwlekaj dłużej i pozwól rozkwitnąć wyobraźni najmłodszych!