LEGO Creator

Znaleziono: 34 produkty

LEGO Creator

Wznoszenie niesamowitych konstrukcji z klocków LEGO należy do ulubionych aktywności maluchów – bez względu na wiek i płeć. Tworzące ofertę SMYKA klocki LEGO Creator umożliwiają wybudowanie niemal wszystkiego – od prostych postaci i zwierząt, poprzez pojazdy, aż po większe domki.

Co wyróżnia serię LEGO Creator 3 w 1? Dostępne na smyk.com zestawy możesz złożyć w kilku wariantach! Dzięki temu z jednego kompletu niewielkich elementów o różnych kształtach i kolorach mogą powstać nawet trzy porywające konstrukcje. Największym marzeniem Twojego malucha jest wcielenie się w rolę kierowcy ulicznej wyścigówki? Być może pragnie on wyruszyć na dno oceanu razem z morskimi stworzeniami? Dzięki klockom LEGO Creator 3 w 1 marzenia smyka staną się rzeczywistością!

Zestawy LEGO Creator – rozbudź wyobraźnię brzdąca

Chcesz wybrać najlepszy zestaw LEGO Creator? SMYK to strzał w dziesiątkę! Znajdziesz tu najciekawsze propozycje, zarówno jeśli chodzi o LEGO Creator 3w1 (już dla maluchów od 6. roku życia) jak i LEGO Creator Expert (idealne dla młodzieży powyżej 16. roku życia). Przekonaj się, że te kultowe klocki zapewniają inteligentną rozrywkę, rozbudzając wyobraźnię i kreatywne myślenie.

Klocki LEGO Creator – zabawa dla młodych konstruktorów

W tej kategorii przygotowaliśmy bogatą ofertę klocków LEGO Creator, które powstały z myślą już o sześcioletnich smykach. Wśród propozycji nie brakuje również zestawów dla bardziej i jeszcze bardziej zaawansowanych konstruktorów. W poszukiwaniu wymarzonego prezentu dla dzieci w wieku szkolnym, najlepszym rozwiązaniem może okazać się wybrany zestaw LEGO Creator 3-in-1. Liczba i rodzaj elementów pozwalają bowiem złożyć jedną konstrukcję, a potem jeszcze dwa zupełnie inne modele pojazdów, maszyn, budowli lub stworzeń! Każdy z nich może mieć niezwykłe funkcje, co sprawia, że górę nad wszystkim bierze wyobraźnia i dobre emocje. Dzięki temu zabawa klockami LEGO Creator może trwać bardzo długo – zarówno w pojedynkę, z przyjaciółmi lub rodzeństwem albo całą rodziną.

Kultowe budowle w świecie LEGO Creator

Klocki LEGO Creator dostępne są również w wariancie Expert. To zestawy, dzięki którym stworzycie efektowne i realistyczne konstrukcje – począwszy od lądownika księżycowego poprzez budynek biblioteki czy sklepu, aż po absolutnie kultowe budowle (jak np. Tadż Mahal). Bogata oferta LEGO Creator w SMYKU pozwala na dopasowanie zestawu do zainteresowań pociechy (lub pociech!). Postaw na LEGO Creator 3 w 1 lub Expert i miej pewność, że prezent zyska uznanie nawet najbardziej wymagających ulubieńców. Sprawdź co przygotowaliśmy na smyk.com!

Poza serią LEGO Creator, dla dalszego rozwoju technicznych umiejętności młodych robotyków LEGO przygotowało zestaw Mindstorms – Wynalazca robotyki, który będzie stanowił idealny prezent dla każdego miłośnika nauki, mającego powyżej 10 lat.

Klocki Lego Creator dla najmłodszych

Kultowy duński producent już od ponad 90 lat zachwyca najmłodszych i dorosłych entuzjastów doskonałej jakości klocków. Z wielokolorowych elementów skrywanych w zestawach LEGO Creator możesz złożyć praktycznie wszystko! Od statków pirackich, przez motocykl, aż po majestatycznego tygrysa. LEGO Creator zestawy kierowane są do wszystkich miłośników twórczego myślenia – w tym także nawet kilkuletnich maluchów!

W pasjonującej serii duńskich klocków zanurzyć się mogą nawet sześcioletni odkrywcy. LEGO Creator 3-in-1 może pomóc w rozwoju Twojego brzdąca, kształtując kreatywność, ćwicząc cierpliwość i rozwijając jego zdolności manualne. Na maluchów czekają interesujące zestawy – LEGO Creator zwierzęta i LEGO Creator auta dla miłośników trudniejszych konstrukcji. Uroczy LEGO Creator dom to z kolei doskonała przestrzeń do wspólnej zabawy z przyjaciółmi.

Lego Creator 3 w 1 dla starszych dzieci

Ekscytujące auta, fantastyczne safari, a może ogromny statek piracki z rozpiętymi żaglami? Klocki LEGO Creator 3 w 1 nie wpuszczą nudy do życia malucha! Zwłaszcza kiedy z każdego zestawu można powstać kilka, całkowicie odmiennych konstrukcji. Z myślą o starszych dzieciach przygotowane zostały realistyczne modele. W środku znajdziesz liczne osie, silniki, a nawet przekładnie do uruchomienia zbudowanych pojazdów lub robotów.

W ofercie SMYKA każdy znajdzie coś dla siebie! LEGO Creator budynki przypadną do gustu miłośnikom porywających konstrukcji. LEGO Creator samochody dla entuzjastów motoryzacji oraz LEGO Creator dinozaur dla fanów pradawnych stworzeń. LEGO Creator akwarium to z kolei doskonała propozycja dla maluchów, którzy wśród fauny i flory czują się jak ryba w wodzie!

Świetna zabawa dla dorosłych

Klocki LEGO Creator 3 w 1 to doskonała rozrywka – nie tylko dla najmłodszych! Niektóre zestawy skierowane są do osób powyżej 18. roku życia, ze względu na stopień trudności i ilość wykorzystanych elementów, a wzniesienie całej konstrukcji jest procesem czasochłonnym i może zająć nawet wiele godzin. Modele z serii Creator obejmują m.in. obiekty architektoniczne (dom LEGO Creator, zamek lub hotel) oraz rośliny, do złudzenia przypominające rzeczywiste gatunki.