Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Rowery trójkołowe

Znaleziono: 125 produktów

Rowerki trójkołowe dla dzieci

 

Zastanawiasz się, czy wśród propozycji rowerów trójkołowych na smyk.com znajdziesz idealny prezent na roczek? Albo z zupełnie innej okazji lub po prostu dlatego, że chcesz zapewnić swemu maluchowi dużo ruchu? Przekonaj się, że rowerki trójkołowe z naszej oferty to świetny pretekst do codziennej aktywności! I to w ulubionym stylu twojej pociechy... W tej kategorii czekają na ciebie modele nie tylko w różnych kolorach, rozmiarach i cenach, ale i z rozmaitymi dodatkowymi funkcjami, które mogą sprawić, że jazda będzie jeszcze przyjemniejsza.

 

Jaki rowerek trójkołowy wybrać?

 

Rowery trójkołowe dla dzieci różnią się między sobą nie tylko designem, ale i sposobem w jaki wprawiamy pojazd w ruch. Smyk może albo odbijać się nogami od ziemi albo pedałować. Który model wybrać? Jeśli nie jesteśmy rodzicami malca, najlepiej zapytać o to jego opiekunów. Nikt nie zna lepiej aktualnych potrzeb i marzeń dziecka tak dobrze jak oni! Natomiast gdy chcesz sprawić rower własnemu dziecku, wystarczy dokładnie je obserwować. Wtedy na pewno dostrzeżemy, co sprawi mu większą frajdę. Na smyk.com czekają na Ciebie trójkołowe rowerki dla dzieci, które chciałyby potrenować "bieganie" na wygodnym siodełku lub jazdę na rowerku na pedały.

 

Warto też dopasować wielkość rowerka do wzrostu malucha. Wśród propozycji znajdziesz modele zaprojektowane zarówno dla drobniejszych dzieci, jak i tych, które rosną bardzo szybko. Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno rowerki trójkołowe dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

 

Rowerki trójkołowe, które później mogą mieć dwa kółka?

 

Prócz indywidualnych kwestii, rodzice często biorą również pod uwagę możliwość jak najdłuższego korzystania z rowerka. Dlatego coraz częściej możemy się spotkać z opcją "2 w 1", dzięki której trójkołowe rowerki dla małych dzieci, mogą łatwo zmienić się w biegacze na dwóch kółkach.

 

Z długością użytkowania ściśle wiąże się też jakość rowerków. Szczęśliwie, w tej kategorii nie brakuje wysokiej klasy modeli od najlepszych producentów. Oprócz wysokiej jakości i ciekawej estetyki wyróżnia je także troska o bezpieczeństwo malucha. Praktycznie każdy z dostępnych tu modeli wyposażony jest w antypoślizgowe uchwyty na kierownicy czy możliwość regulacji wysokości siodełka. Nie brakuje też trójkołowych rowerów ze specjalnym uchwytem dla osoby dorosłej (z możliwością późniejszego demontażu) czy oparciem, do którego przymocowane są pasy bezpieczeństwa. Na smyk.com znajdziesz też rowery trójkołowe dla dzieci wyposażone w daszki, który chronią malucha przed deszczem, wiatrem lub promieniami słońca... Sprawdź co jeszcze przygotowaliśmy na smyk.com!