Rowery biegowe

Znaleziono: 166 produktów

Twój maluch kocha zabawę na świeżym powietrzu? Spraw mu mnóstwo radości wraz ze smyk.com! W naszej bogatej ofercie znajdziesz rowerki biegowe dla dzieci, które pomogą każdemu maleństwu w nauce równowagi i koordynacji ruchowej. Rowerek biegowy to pierwszy krok w wielkiej rowerowej przygodzie, dzięki któremu już niebawem ruszycie wspólnie na wycieczkę!

 

Na smyk.com czekają na Ciebie rowerki biegowe dla dzieci w każdym wieku. Modele dopasowane do wzrostu, wagi i umiejętności maluchów wykonane zostały z lekkich materiałów, aby żadna jazda nie stanowiła dla malucha problemu. W naszej ofercie znajdziesz rowerki biegowe drewniane, niejeden rowerek bez pedałów oraz rowerki, które w kilku prostych ruchach możesz zamienić także w hulajnogę!

 

Rodzinny wypad za miasto albo leniwe popołudnie w ogródku? W obu przypadkach przyda się rowerek biegowy dla dziewczynki czy chłopca, dzięki któremu maluch będzie mógł bezpiecznie i na sportowo spędzić wolny czas. Dobrze wiemy, że dzieci wprost kipią energią i nie lubią siedzieć długo w jednym miejscu, dlatego zadbaliśmy o to, aby na smyk.com znalazły się produkty, które pozwolą Twoim pociechom na aktywną zabawę na zewnątrz!

 

Rowerki z tej kategorii przydadzą się każdemu smykowi, który jeszcze nie używa pedałów do jazdy, ponieważ potrzebuje wcześniej przećwiczyć kierowanie na rowerku bez pedałów. Prezentujemy tutaj wiele różnych rowerów biegowych, w tym niejeden rowerek biegowy trójkołowy, który pomoże dziecku w nauce utrzymania jednej, prostej pozycji. Odpychając się stopami od podłoża, maluch może nie tylko poprawić swoją kondycję, ale i ćwiczyć dolne kończyny, dzięki czemu zdobędzie odpowiednią sprawność do jeżdżenia na większym rowerze.

 

Rowerki biegowe na smyk.com są wykonane z wytrzymałych i jakościowych materiałów, dzięki czemu służą dzieciom przez lata. Wzbogacone o antypoślizgowe koła i ergonomiczne, regulowane siedzenia, nie tylko ma zapewniają maluchowi wysiłek fizyczny, ale i dobrą zabawę. Dla bezpieczeństwa Twojej pociechy wybrane rowerki biegowe zostały wyposażone również w specjalne zabezpieczenia – blokadę skrętu kierownicy, ręczne hamulce i inne.

.