Filtruj

Kategoria

Przedział wiekowy

Płeć

Marka

Licencja

Cena

- pokaż

Dostępność

Rowery biegowe

Znaleziono 178 produktów

Twój maluch kocha zabawę na świeżym powietrzu? Spraw mu mnóstwo radości wraz ze smyk.com! W naszej bogatej ofercie znajdziesz rowerki biegowe dla dzieci, które pomogą każdemu maleństwu w nauce równowagi i koordynacji ruchowej. Rowerek biegowy to pierwszy krok w wielkiej rowerowej przygodzie, dzięki któremu już niebawem ruszycie wspólnie na wycieczkę!

Na smyk.com czekają na Ciebie rowerki biegowe dla dzieci w każdym wieku. Modele dopasowane do wzrostu, wagi i umiejętności maluchów wykonane zostały z lekkich materiałów, aby żadna jazda nie stanowiła dla malucha problemu. W naszej ofercie znajdziesz rowerki biegowe drewniane, modele przypominające tradycyjne rowerki z pedałami oraz rowerki, które w kilku prostych ruchach możesz zamienić także w hulajnogę!

Rowerki biegowe na smyk.com posiadają także regulację wysokości siodełka i kierownicy, dzięki czemu mogą rosnąć wraz z Twoim maluchem. Dla bezpieczeństwa Twojej pociechy, wybrane modele zostały wyposażone również w specjalne zabezpieczenia – blokadę skrętu kierownicy, ręczne hamulce i inne.

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe