Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Autor

Marka

więcej

Licencja

Gramatura [g]

pokaż

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Koraliki i prasowanki

Znaleziono: 245 produktów

Koraliki do zaprasowania – kreatywna zabawa dla małych i dużych dziewczynek

Koraliki do zaprasowania i koraliki na wodę to doskonały sposób na kreatywną zabawę dla małych dziewczynek, choć zdarza się, że po tą formę zabawy sięgają też nastolatki czy osoby dorosłe. Zabawa z koralikami może doskonale wspierać kreatywność dziecka, a także małą motorykę, przez co stymulować także jego rozwój. Zabawę z koralikami można zaproponować już małym przedszkolakom. Na czym dokładnie polega i jakie są możliwości?

Koraliki do zaprasowania

Koraliki do prasowania to świetny pomysł na zabawę dla najmłodszych. Ta ciekawa forma spędzania czasu przysparza dzieciakom wiele frajdy. Kupując koraliki do prasowania, dostajemy w zestawie wiele kolorowych koralików, szablony, podkładki do układania, aplikator ułatwiający układanie małych elementów, a także papier, przez który będziemy prasować dzieło. Zabawa jest naprawdę prosta, a jej efekty zadowolą małych artystów. Wystarczy sięgnąć po odpowiedni szablon i rozpocząć zabawę z układaniem. Po zakończeniu należy zaprasować układankę – powinna zrobić to osoba dorosła – i cieszyć się z kolorowego gadżetu bądź podarować go najbliższym. Zawsze też możemy dokupić komplet koralików do dalszej zabawy. Dostępne są koraliki w różnych rozmiarach i kolorach, a także sposobach wykończenia. Znajdziemy koraliki brokatowe, metaliczne, z połyskiem bądź matowe.

Koraliki na wodę

Koraliki na wodę nie różnią się właściwie zbytnio od koralików przeznaczonych do prasowania. Podstawowa i w zasadzie jedyna różnica polega na sposobie utrwalania układanek. W przypadku koralików na wodę nie będziemy potrzebować gorącego, a przez to niebezpiecznego dla dzieci, żelazka. Wystarczy zwykła woda i załączony do zestawu spryskiwacz. To spory atut, ponieważ dziecko zyskuje dużą samodzielność w zabawie i może z powodzeniem tworzyć własne figurki bez pomocy rodziców.

Koraliki do przyklejania a wiek

Duże koraliki możemy zaproponować już dzieciom w wieku przedszkolnym Rozmiary średnie i mniejsze będą z kolei odpowiednie dla dzieci w klasach 0-3, które zdecydowanie lepiej poradzą sobie z układaniem ciekawych i coraz bardziej skomplikowanych układanek.

Dzieciom bardzo podobają się koraliki do prasowania. Gdzie kupić taką zabawkę? Nie powinniśmy mieć większego problemu z jej dostępnością. Szeroką ofertę koralików do zabawy znajdziesz w sklepie internetowym smyk.com!