Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Tematyka stroju

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Rozmiar

więcej

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Stroje

Znaleziono: 920 produktów

Przebrania i stroje dla dzieci – zabawa na całego

Przebrania i stroje dla dzieci stanowią wspaniałą propozycję nie tylko podczas balu karnawałowego, ale również na co dzień! Sprawdzają się podczas zabaw i tematycznych imprez, w tym np. urodzin. W tej kategorii znajdziesz przeróżne przebrania dla dzieci – to m.in. wróżki, ninje, superbohaterowie, piraci, policjanci, czy też czarodzieje. Wybór jest naprawdę szeroki – nie tylko wśród rodzajów przebrań, ale także ich rozmiarów!

Zabawa w przebieranie to odzwierciedlenie potrzeb dziecka! Zakładanie nowych masek i bajkowych kostiumów sprawia, że dziecko czuje się jak superbohater. Zwłaszcza jeśli jest to przebranie lubianej przez malucha postaci. Ponadto dziecko przebierając się za wróżkę, czy też rycerza, zwraca na siebie uwagę i czuje się jak pierwszoplanowa postać! Wszelkie kostiumy i stroje mogą okazać się dla dziecka równie atrakcyjne, co zabawki. 

Warto zastanowić się nad zakupem ciekawego przebrania, zwłaszcza jeśli zauważasz, że maluch zaczyna naśladować swoje ulubione postacie z bajek czy książek i chętnie się w nie wciela. Jest to dobry sposób, który może pobudzać kreatywność i wyobraźnię malucha.

Kostium dla dziecka – wskazówki, które pomogą Ci w jego wyborze!

Przebrania dla dzieci różnią się przede wszystkim motywem przewodnim. Pod tym kątem należy zwrócić uwagę przede wszystkim na preferencje malucha. Czym tak naprawdę interesuje się dziecko? Jakie bajki, książki, czy też filmy lubi? Równie istotna kwestia to ta, dotycząca jakości tego typu ubrań. 

Aby zapewnić maluchowi wygodę, przebranie dla dziecka powinno być też dopasowane do jego wzrostu. Strój nie może być ani za duży, ani za mały, a zakup kostiumu z myślą o kolejnych latach może nie być dobrym pomysłem. Opadający, czy też wprawiający w dyskomfort strój – uniemożliwi wykonywanie swobodnych ruchów i tym samym dobrą zabawę. Tutaj warto również zwrócić uwagę na elementy, takie jak czapki, czy opaski.
 
W SMYKU kupisz zarówno przebranie dla dziewczynki, jak i chłopczyka. Są to stroje stworzone z myślą o konkretnej płci, jak i te uniwersalne, które z powodzeniem założy każdy maluch. Czy już wiesz, co wybrać dla Twojej pociechy? Sprawdź, co czeka na smyk.com!