Dumel Discovery, Zaczarowane lustereczko, zabawka edukacyjna

Ilość:
+ 1 -
Twoja cena:

85,99 zł

119,99 zł

Oszczędzasz:  34,00 zł (28%)

Dostawa: 1 dzień roboczy + wysyłka
Przesyłka na adres
Click & Collect
dostawa
do sklepu SMYK
Odbiór
w paczkomacie
*Wymagane
Adres e-mail znajomego *:
Wiadomość *:
Imię odbiorcy*:
Opis

Zaczarowane Lustereczko od Dumel Discovery to innowacyjna i jedyna w swoim rodzaju zabawka, którą musi mieć każda księżniczka!

Zaczarowane Lustereczko z pozoru niczym nie różni się od zwykłego lusterka. W rzeczywistości skrywa wiele niesamowitych funkcji. Zabawka posiada różne tryby zabawy. Powie Ci jaką jesteś księżniczką, opowie niesamowitą historię o księżniczkach, zagra piękną melodię i odpowie na wiele fascynujących pytań.

Zaczarowane Lustereczko uczy kreatywnego myślenia, koncentracji oraz uruchamia wyobraźnię dziecka. Wypróbuj pierwsze lustereczko, które odpowie na znane wszystkim pytanie: Kto jest najpiękniejszy na świecie?

Cechy zabawki:

 • różne tryby zabawy:
  • Jaką jestem księżniczką? - zadaj to pytanie, jeśli chcesz się dowiedzieć jaką jesteś księżniczką. Lustereczko zajrzy w głąb twojego serca i zada Ci kilka pytań. Odpowiadaj szczerze, a dowiesz się czy jesteś Księżniczką Przygody, Księżniczką Snów, a może Księżniczką Smakołyków.
  • Zagraj mi coś - lustereczko zagra twoją ulubioną melodię. Po wypowiedzeniu komendy usłyszysz jeden z 3 pięknych utworów.
  • Opowiedz mi bajkę - lustereczko opowie Ci niesamowitą historię o księżniczkach. Zaczarowane Lusterko zna aż 10 fascynujących bajek!
  • Magiczne pytania - lustereczko potrafi odpowiedzieć na 10 magicznych pytań, m.in. Czy wróżki naprawdę istnieją? Czy księżniczki chodzą do szkoły? Kto jest najpiękniejszy na świecie? Pytania możesz zadawać w jakiej zechcesz kolejności.
 • 3 tryby pracy zabawki - demo, quide oraz play. Demo to tryb demonstracyjny, przedstawiający funkcje zabawki. Tryb quide to instrukcja jak posługiwać się lusterkiem oraz jak się bawić. Play uruchamia tryb zabawy.
 • w zestawie z lusterkiem książeczka z opisem cech osobowościowych księżniczek oraz spis pytań oraz
 • głos zabawce użyczyła Katarzyna Cichopek

Szczegóły:

 • wiek dziecka: 4+
Szczegóły
SKU:
5714732
Opis bezpieczeństwa:
Uwaga! Wymiana baterii powinna być przeprowadzona wyłącznie przez osobę dorosłą. Należy zwrócić uwagę, aby pokrywa baterii została pewnie i właściwie zamknięta. Połknięcie baterii może być niebezpieczne dla życia!
Seria:
Językowa
Bateria:
tak, w zestawie
Producent:
Dumel
Rodzaj baterii:
3xAAA
Płeć:
Dziewczynka
Marka:
Dumel Discovery
Przedział wiekowy:
3-5 lat
6-8 lat
9-12 lat
12-14 lat
+15 lat
Koszty i warunki dostawy

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe