Stacja Szkoła

Polecane produkty:

Marki w strefie plecaków:

Na smyk.com czekają na Ciebie tysiące najróżniejszych modeli plecaków dla dzieci w każdym wieku! Idealne dla maluchów, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z edukacją i świetne dla starszych uczniów, którzy kontynuują naukę w kolejnych klasach. Zobacz, co znajdziesz w naszej ofercie!

W tej kategorii czekają na Ciebie plecaki i tornistry dla dzieci w niezliczonej ilości kolorów, wzorów i kształtów. Specjalnie dla najmłodszych pociech przygotowaliśmy pierwsze plecaki przedszkolaków, które idealnie sprawdzą się podczas nauki i zabawy w zerówce, a także młodszych grupach. Ich niewielkie rozmiary i mała waga gwarantują pełen komfort noszenia, a specjalne przegrody sprawiają, że maluch z łatwością zapakuje ulubioną zabawkę, potrzebne przybory plastyczne i zdrowe przekąski. Ich oryginalne, kolorowe wzory z uśmiechniętymi buźkami i wystającymi elementami z pewnością spodobają się Twojemu przedszkolakowi, który z wielkim zapałem podejmie się kolejnych edukacyjnych wyzwań!

Na smyk.com znajdziesz również tornistry dla dzieci, które rozpoczęły już naukę w szkole podstawowej. Dostępne w naszej ofercie modele posiadają specjalne, usztywniane ścianki zwiększające wygodę malucha i ułatwiające zachowanie odpowiedniej postawy podczas noszenia. Równie wysoki komfort na co dzień zapewniają szerokie pasy z możliwością regulacji oraz duże przegrody, które pozwalają zadbać o porządek i odpowiednią organizację wewnątrz tornistra. Plecaki dla dzieci zostały wyposażone także w dodatkowe kieszonki, które pomieszczą najpotrzebniejsze akcesoria oraz kieszonki termiczne, które idealnie nadają się do przenoszenia śniadań, owoców, przekąsek i napojów. Tornistry dla dzieci to również całe mnóstwo najróżniejszych wzorów – modele z motywami klubów piłkarskich, plecaki z bohaterami popularnych bajek i kreskówek oraz wiele, wiele więcej. Dla bezpieczeństwa Twojej pociechy, plecaki dla dzieci zostały wyposażone także w elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność małego pieszego.

W naszej ofercie przygotowaliśmy również plecaki dla młodzieży, które doskonale wpisują się w aktualne trendy. Ich stonowane kolory, minimalistyczne wzory i świetna jakość wykonania z pewnością spodobają się nastolatkom, którzy kontynuują naukę w szkołach średnich. Duże wymiary sprawiają, że młodzieżowe plecaki dla dzieci z łatwością pomieszczą nie tylko obowiązkowe podręczniki, ale również dodatkowe materiały i stroje na trening.

Sprawdź, co przygotowaliśmy w Strefie Plecaków na smyk.com!